Skocz do zawartości

Parada motocyklowa z okacji ślubu! :)


Aganieszka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czołem, kluski z rosołem! :biggrin:

 

Z okazji ślubu naszego przyjaciela, motocyklisty - Emila, chcielibyśmy zorganizować mu niespodziankę w postaci parady motocyklowej i odprowadzić go spod kościoła do Firlejowego Sioła, gdzie odbędzie się wesele! Wiem, że termin jest jeszcze odległy, ale chcę już napisać na forum, żeby chętni zarezerwowali sobie sobotę. Pan Młody o niczym nie wiem i miejmy nadzieję się nie dowie, a na pewno sprawimy mu WIEEEEELKĄ PRZYJEMNOŚĆ, tym bardziej, że to złoty człowiek i mu się należy! :icon_biggrin: Ślub zaczyna się o 16:30 w kościele Św. Anny w Lubartowie, 26.06.2010 roku. I tak sobie pomyślałam, że bez sensu, żeby motocykliści tracili czas, czekając pod kościołem na Parę Młodą, więc proponuję być pod kościołem około godziny 17:00 (to ma być krótki ślub, bez zbędnych kazań), żeby akurat trafić na wychodzącą z kościoła Parę. Para Młoda podobno nie chce życzeń pod kościołem, tylko pod Siołem, więc wszystko powinno szybko pójść!

 

Dodam, że Pan Młody planuje zawieźć Pannę Młodą Kąśką!! I fajnie by było, gdyby to oni prowadzili korowód!!

 

Mam nadzieję, że jak zwykle, nie zawiedziemy!!! :crossy:

 

Bliżej terminu porozsyłam jeszcze sms-y z przypomnieniem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Emil Kosik, brata Rafała, którego większość zna. Emil był kilka ładnych lat w Anglii i pracował tam, jako mechanik motocyklowy i teraz wrócił do naszego Lubartowa i tutaj otwiera swoją działalność. Emil jeździ Transalpem :wink: Właśnie nie wiem co on się tak wyrwał... :icon_razz:

Edytowane przez Aganieszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czołem, kluski z rosołem! :biggrin:

[...]Pan Młody o niczym nie wiem i miejmy nadzieję się nie dowie,[...]

 

...bylaby to pozytywna niespodzianka, ale skad pewnosc, ze nie zauwazy tego watku? :icon_mrgreen:

 

BTW: Widzialem Ciebie wczoraj na Spoldzielczosci Pracy, czy mialem przywidzenie i to byla inna czarna CBF'ka? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bylaby to pozytywna niespodzianka, ale skad pewnosc, ze nie zauwazy tego watku? :icon_mrgreen:

 

Już jego narzeczona na pewno tego dopilnuje! :wink: Teraz jest zbyt zajęty walką z biurokracją, dotyczącą otworzenia swojej działalności, remontem mieszkania i innymi sprawami związanymi ze ślubem, więc na 100% tu nie zajrzy :biggrin:

Z resztą Emil chciał, żeby ten ślub był bardzo skromny, więc mu mu w tym pomożemy! :biggrin:

 

 

BTW: Widzialem Ciebie wczoraj na Spoldzielczosci Pracy, czy mialem przywidzenie i to byla inna czarna CBF'ka? :wink:

 

Robciu, niestety to nie ja :( Ja siedzę w tej ****** Warszawie i uczę się do sesji :( A poza tym jeszcze nie zdradziłam tak do końca swojej Suzi (czytaj: jeszcze jej nie sprzedałam), więc nadaj nią jeżdżę. Tamta CBF'ka była pożyczona... niestety :icon_razz:

 

PS Robciu, ucałuj swoje Kobiety!! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Emil chciał, żeby ten ślub był bardzo skromny, więc mu mu w tym pomożemy! :biggrin:[...]

 

O tak! Wyobrazam to sobie... :icon_mrgreen:

 

[...]PS Robciu, ucałuj swoje Kobiety!! :biggrin:

 

Ciagle to uskuteczniam... i juz czasem nie wiem, ktora mocniej - tak sie do mnie pchaja. Osaczyly mnie zupelnie! :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odświeżam temat, bo ślub już tuż tuż :biggrin: Chętnych i mających czas motocyklistów proszę o stawiennictwo 26.06 (ta sobota) o godzinie 16:15 ewentualnie 16:30 (najpóźniej!) na Lotosie (stacja Lotos od strony Lublina z helikopterem)

 

Do zobaczenia! :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Chętnych i mających czas motocyklistów proszę o stawiennictwo[...]

 

Chetny to zawsze jestem :icon_biggrin: Jezeli dziewczyny popoludniu ladnie ululam, to bede... ktos musi przeciez odpowiednio sygnalizowac ten nasz przejazd :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetny to zawsze jestem :icon_biggrin: Jezeli dziewczyny popoludniu ladnie ululam, to bede... ktos musi przeciez odpowiednio sygnalizowac ten nasz przejazd :cool:

 

Robciu, ucałuj od nas swoje Kobietki, zaśpiewaj im motocyklową piosenkę, a to na pewno je ulula i przyjeżdżaj! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancka parada! :icon_biggrin:

 

Na pewno skromnie nie bylo... szczegolnie przed kosciolem :biggrin:

 

 

BTW: Kto w malym, bialym dostawczaku na awaryjnych machal nam, gdy wracalismy? Nie zauwazylem... czyzby Ci, ktorzy na wesele sie spozniali? :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...