Skocz do zawartości

gruzja itp.


rados
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no nie, jesteś kolejny aspołeczny = stworzymy społeczność aspołecznych/kwadratura koła/to ja się wypiuję z forum ... :wink:

jak by nie liczyć Gruzja/Armenia wychodzi 3 tygodnie po asfalcie- i to jest q.r.v. zasadniczy problem. Arkady ma czas bo jest singiel. Studenty mają jeszcze wiecej czasu. Zapakowanie sprzetów na pake i jazda do Stambułu to oszczednośc 1 dnia (bez sensu). Prom przez Może Czarne 4-6 dni. Zasadniczo to mam problem jedynie z czasem. Mam czsu około 14+2 = 16 dni + 10% = 18. Do alei Rustaweli w Tibilisi i z powrotem pewno wystarczy. ale szkoda troche nie poogladać Gruzji i Armeni. No i widzisz twoje 15 dni nie styka. Masz jakis pomysł?

staram sie w tym jakos ulokować nie zmieniajac rodziny i pracy.

pozdr.

hey!

 

hej

Latałem teraz 3 dni po winkielkach w Polsce i na Słowacji, a wczoraj na żywca do szefa czy mi da urlop wcześniej bo do sierpnia nie wytrzymam:)z bólem ale wyraził zgodę. Obronę mam 2 lipca , z bratem negocjacje na temat remontu też pozytywnie zakończone więc wybijcie sobie z głowy, że pojedziecie beze mnie :icon_mrgreen: latałem w grupie, poprzednie wyprawy były samotne i doszedłem do wniosku że jednak w 3-4 motorki lepiej się lata niż samemu.

Rados - żebyś nie musiał zmieniać rodziny i pracy dojedźmy przez te 8 dni jak najdalej i wracajmy ale jakąś inną drogą. np przez Czarnogórę/Albanię/Chorwację. A ja się później jeszcze gdzieś bujnę w sierpniu.

Co na to kolega mik72?

 

Pozdrowienia z Bielska

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

a ja powiem tak - 3-4 lipiec mam ostatnie egzaminy - i dalej wywalczyłem od 5.07 3 tygodnie urlopu.

Rodzinka męczy konia, żeby gdzieś na tydzień polecieć, ale spoko albo pierwszy tydzień urlopu, albo ostatni.

Ostatecznie jest nawet koncepcja, abym się wymiksował od arabów - bo dla mnie średnio fajny pomysł z Egiptem/ a rodzinka uwielbia temperatury > 50 stopni.

Co ważne, ponieważ temat na czasie i plany się rysują - trzeba by już podejmować decyzję o terminie, co jak i kiedy.

Jestem chętny - tylko zgrajmy terminy.

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

a ja powiem tak - 3-4 lipiec mam ostatnie egzaminy - i dalej wywalczyłem od 5.07 3 tygodnie urlopu.

Rodzinka męczy konia, żeby gdzieś na tydzień polecieć, ale spoko albo pierwszy tydzień urlopu, albo ostatni.

Ostatecznie jest nawet koncepcja, abym się wymiksował od arabów - bo dla mnie średnio fajny pomysł z Egiptem/ a rodzinka uwielbia temperatury > 50 stopni.

Co ważne, ponieważ temat na czasie i plany się rysują - trzeba by już podejmować decyzję o terminie, co jak i kiedy.

Jestem chętny - tylko zgrajmy terminy.

Pozdro

 

Cześć.

Mi przesuneli termin obrony z 2 na 5.07 godz. 9. wchodzę pierwszy więc 9.30 będzie po sprawie, ale muszę czekać do ok.14 na wyniki. a później mogę lecieć.

Albo jak pojedziesz z rodzinką w tym pierwszym tygodniu, to można lecieć tydzień później.

Tylko Rados jakoś zamilkł.

pozdrowienia z deszczowego Bielska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym spotkaniu z Radkiem uzgodniliśmy, że lecimy 10.08 do Gruzji przez Turcję więc mój wyjazd 05.07 jest nieaktualny.

tylko w cierpliwość się muszę uzbroić i doczekać do sierpnia :smile:

 

 

No to powodzenia. Mnie sierpień nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...