Skocz do zawartości

Kask Schuberth C3 jak Nowy - raz założony najtaniej L


ppawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam do sprzedania rewelacyjny kask szczękowy Schuberth C3 rozmiar L 58-59cm.

Kask kupiłem dla siebie dosłownie kilka dni temu. niestety zakupu dokonałem zbyt pospiesznie - kask uciska mnie w skronie, w związku z czym zmuszony jestem go sprzedać.

Kask założyłem dosłownie 1 raz na kilkusetkilometrową wycieczkę, oczywiście stosując kominiarkę.

Kask jest absolutna rewelacją - to wszystko co piszą o nim w opisach fabrycznych jest prawdą, o czym się osobiście przekonałem. Super cichy i lekki, z ogromnym polem widzenia, świetnie działająca blendą i sprawną wentylacją. Naprawdę warto kupić. Malowanie biało czarne, chyba najładniejsze w kolekcji C3.

opis kasku na stronie: http://www.schuberth.com/en/products/motorcycle/c3.html

Cena 1900 zł - zdecydowanie najniższa, jaką znajdziecie. Ja za ten kask zapłaciłem 2100. Ceny na Allegro oscylują w przedziale 2200-2400.

Kontakt telefoniczny 696 454 554 lub przez Forum.

Preferowany odbiór osobisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

mam do sprzedania rewelacyjny kask szczękowy Schuberth C3 rozmiar L 58-59cm.

Kask kupiłem dla siebie dosłownie kilka dni temu. niestety zakupu dokonałem zbyt pospiesznie - kask uciska mnie w skronie, w związku z czym zmuszony jestem go sprzedać.

Kask założyłem dosłownie 1 raz na kilkusetkilometrową wycieczkę, oczywiście stosując kominiarkę.

Kask jest absolutna rewelacją - to wszystko co piszą o nim w opisach fabrycznych jest prawdą, o czym się osobiście przekonałem. Super cichy i lekki, z ogromnym polem widzenia, świetnie działająca blendą i sprawną wentylacją. Naprawdę warto kupić. Malowanie biało czarne, chyba najładniejsze w kolekcji C3.

opis kasku na stronie: http://www.schuberth.com/en/products/motorcycle/c3.html

Cena 1900 zł - zdecydowanie najniższa, jaką znajdziecie. Ja za ten kask zapłaciłem 2100. Ceny na Allegro oscylują w przedziale 2200-2400.

Kontakt telefoniczny 696 454 554 lub przez Forum.

Preferowany odbiór osobisty.

 

UP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem C3 to też ten rozmiar mnie mocno cisnął. Na szczęście mogłem zamienić na 60/61.

 

Z rozmiaru mojej głowy wypadało brac ten mniejszy.

Ale niestety głowa pęka po 2 minutach z bólu.

 

Rozmiar wiekszy + kominiarka i jest ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem C3 to też ten rozmiar mnie mocno cisnął. Na szczęście mogłem zamienić na 60/61.

 

Z rozmiaru mojej głowy wypadało brac ten mniejszy.

Ale niestety głowa pęka po 2 minutach z bólu.

 

Rozmiar wiekszy + kominiarka i jest ok...

 

 

taaaa...... jest jeden problem - nie mam możliwości wymiany. Chętnie kupię większy, bo kask jest naprawdę pierwsza klasa, ale muszę najpier kaskę odblokować ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...