Skocz do zawartości

Mój dzisiejszy wypadek.


kvos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę wyjaśnić, że palca nie pokazywałem, nikt też mi nie fakał.

Nie użalam się nad sobą, dolega mi jedynie lekki ból barku, małe otarcie na dłoniach, ale jestem zawiedziony postawą ludzi, którzy przejechali obojętnie widząc mój upadek, gramolenie się z jezdni po motocyklu wsuniętym pod barierę ochronną (stąd ta dźwignia, lionix). Być może ślizg wyglądał niegroźnie, stąd taka reakcja ludzi :icon_mrgreen:

Droga ekspresówką jest tylko w jedną stronę, pozostałe od skrzyżowania to dwupasmówki z jakimś ograniczeniem. Fajne dosyć szerokie zakręty, most. Kto śmigał na S1 do Pyrzowic ten wie.

Postawiłem motocykl na kołach, pozbierałem szczątki warte zabrania, poskręcałem urwaną klamkę sprzęgła. Nie jestem w stanie zliczyć motocyklistów, którzy zatrzymywali się, gdy dłubałem przy moto.

 

Hondzia ma rację, popełniłem dwa błędy. Pierwszy to założenie używanych opon niewiadomego pochodzenia (Allegro), aby tylko pojeździć aż uzbieram na nowe, a drugi to próba jazdy do zamknięcia tych opon na asfalcie lśniącym w słońcu jak psu nos.

Przypominam sobie jak w zeszłym roku jeździłem na tych zakrętach mijając po wewnętrznej wlekące się tiry i osobówki. Teraz się mogę puknąć w czoło myśląc jakie to było, delikatnie mówiąc, nierozsądne :banghead:.

 

Wnioski wyciągam, rany liżę i myślę jak olejaka przerobić na jakiegoś "nakeda", bo owiewki zbyt zniszczone.

Edytowane przez kvos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...