Skocz do zawartości

Prośba o pomoc dla Damianka


Mama Damianka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Damian czeka na 1% twojego podatku, dzięki któremu będzie mógł wyjechać na rehabilitację

 

Fundacja Dzieciom ”Zdążyć z Pomocą”

 

KRS 0000037904

 

Damian Lackowski

 

http://www.dzieciom.pl/34

 

http://pomagamy-dzieciom.net/damian-lukasz-lackowski

 

Czasami w pogoni za codziennośćią ,

 

zapominamy że nasza "normalna"

 

 

 

codzienność , dla kogoś innego może

 

 

 

być tylko marzeniem...

 

Mieszkamy na wsi. Chciałabym prosić o pomoc ludzi o wielkim sercu, aby zechcieli wyciągnąć rękę i wesprzeć mnie w leczeniu.

 

Każda wpłacona na subkonto złotówka to ogromna pomoc i wsparcie, to krok naprzód i ogromna nadzieja na poprawę zdrowia. Błagam o każdą pomoc - materialną lub rzeczową.

 

Dotychczas w miarę możliwości starałem się korzystać ze wszystkich możliwych form usprawniania, byłem leczony w Specjalistycznym Szpitalu Kompleksowej Rehabilitacji i Ortopedii Dziecięcej "Górka" w Busku Zdroju, Ośrodku Rehabilitacji i Hipoterapii "MAGDALENKA" w Wiatrowie , Ośrodku Leczniczo-Wypoczynkowym w Polańczyku oraz Ośrodku rehabilitacji ,,ANASTAZJA” w Mielnie. Po każdym pobycie można zauważyć dużą poprawę. Bardzo dobrze odbieram zmianę klimatu, co mobilizuje mnie do ćwiczeń i walki z własną chorobą. Obecnie jest możliwość wyjazdu na turnus rehabilitacyjny w ośrodkach w Polańczyku, Darłowie i Mielnie. Koszt każdego turnusu to ok. 4 000 -13 900 zł. Moja mama nie jest w stanie sama zebrać odpowiednich środków na turnus, rehabilitację i przystosowanie mieszkania do moich potrzeb, wiec zwracam się z ogromną prośbą o pomoc. Są duże szanse na poprawę stanu mojego zdrowia, a brak fachowej rehabilitacji ogranicza je.

 

PODAJE DOKŁADNY ADRES SERDECZNIE ZAPRASZAM BY POZNAĆ DAMIANKA OSOBIŚCIE I ZOBACZYĆ ŻE TO NIE PRÓBA WYŁUDZENIA A NAPRAWDE BŁAGANIE O POMOC DLA MOJEGO SYNA DAMIANA

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie,

ILONA LACKOWSKA

 

UL. DŁUGA 77 89-652 ŁĄG

 

Tel. 667146911

 

Każdego, kto zechciał by pomóc, proszę o wpłatę - nawet najmniejszą- na konto fundacji

 

 

FUNDACJA DZIECIOM "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ"

UL. ŁOMIAŃSKA 5 01-685 WARSZAWA

 

PEKAO SA I O/WARSZAWA

75 1240 1037 1111 0010 0957 3199

Z DOPISKIEM: DAROWIZNA NA LECZENIE I REHABILITACJĘ DAMIANA LACKOWSKIEGO

 

 

 

Czymże jest drzewo bez liści ?

Czymże jest niepełnosprawny

 

bez nadziei ?

Odbiera mu się wszystko

Czy tak być powinno ?

Gdzie przyjaźń ?

Gdzie zrozumienie ?

Odrzucony na bok im tylko

 

zawadza .

O nie !

Każdy zwłaszcza on ma

 

równe prawa .

To on poznał smak cierpienia

To on został zraniony .

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich bardzo gorąco chciałam bardzo serdecznie zachęcić do udziału w aukcji charytatywnej na allegro

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4369771

Od 1 lipca bardzo dużo przedmiotów wspaniałe komplety a wszystkie pieniążki przeznaczone na turnus rehabilitacyjny dla Damianka .

Mam też propozycje by odwiedzić nas i poznać Damianka osobiście . Było by nam bardzo miło sezon na Motor wycieczka w nasze strony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...