Skocz do zawartości

24.04 - wizyta w DD Konstancin i koncert


roberto1002
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos cos wie o wypadku Barteza w Piasecznie ?

Mial podobno bliskie spotkanie z debilna puszka i polamal sprzeta ... :banghead:

 

http://picasaweb.google.pl/Mr.trabalski/Wy...eat=directlink#

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos cos wie o wypadku Barteza w Piasecznie ?

Mial podobno bliskie spotkanie z debilna puszka i polamal sprzeta ... :banghead:

 

http://picasaweb.google.pl/Mr.trabalski/Wy...eat=directlink#

 

 

Tak..jechałem za nim..Cały i zdrowy,tylko kostki na ręce obił... Miał duży fart i zimną krew mimo wszystko...

 

Dzisiejszy dzień ( poza zdarzeniem na puławskiej) zaliczam do mega pozytywnych..Bawiłem się świetnie widząc cieszące się buźki małych i tych trochę większych...

Może to będzie nasze coroczne rozpoczęcie sezonu... Oczywiście można więcej takich akcji-ja się pisze..

Pozdro all i dzięki

Edytowane przez kojot17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam się stało?

 

Mam dużo zdjęć..pokaże Ci w czwartek...

Kolo chciał skręcić w lewo(jakie to standardowe) My jechaliśmy puławską w stronę Piaseczna.. to chyba było na skrzyżowaniu puławskiej i okulickiego...Takie mega duże przed samym wjazdem do piaseczna...

Facet zatrzymał się na chwile po czym ruszyl do przodu robiąc takiego kangurka,nie mógł sięzdecydować chyba..wyjechał wprost pod Moto Bartezaa.

Moto uderzyło w auto...Bartez wyskoczył z niego i przeleciał nad autem,zatrzymując sie kilka metrów dalej.. wstał,otrzepał sie..cały i zdrowy..Moto zmasakrowane...

Mniej więcej tak to wyglądało,chociaż zdjecia zobrazują Ci/Wam więcej..

Najważniejsze,że nic Mu sie nie stało..poza paluszkami

 

WIna oczywiście autka...

Edytowane przez kojot17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak..jechałem za nim..Cały i zdrowy,tylko kostki na ręce obił... Miał duży fart i zimną krew mimo wszystko...

 

No to gyt malina ze wszystko OK :lalag:

Dobrze ze caly a moto ... sie wyklepie Panie

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chcę podziękować z całego serducha! Na takich akcjach byłam już wielu, ale nigdy nie było takiej zgranej i zaangażowanej ekipy jak wczoraj!

Wielkie dzięki dla wujka, który dzielnie pilnował dzieciaków na zamkach, dla ciocio wujków, którzy opanowali do prefekcji kręcenie waty i wszytskim tym, którzy puszczając bańki, powrócili do czasów dzieciństwa!

 

Bardzo serdecznie zapraszam 22 maja na kolejną akcję tym razem w domu dziecka w Falbogach:) Niedługo pojawi się kolejny temat:)

 

A no i dziękuję za CRANK - zakochałam się w tym miejscu:)

 

buziki

FLORKOWA- ta ciocia z kolorową chustką:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj!

 

Udało się :-)

Dzięki wszystkim za zaufanie i wpłacenie pieniędzy. Jak widać dzięki temu udało się na prawdę dużo zrobić. Fajnie, że wszystkim się podobało.

Fotki z mojego aparatu (nie wiem kto je robił, ja się do nich nie przyznaję, ale może ktoś bezie chciał mieć takie):

http://picasaweb.google.pl/rflorkiewicz/2010kwi24#

 

pozdro600f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była bardzo udana wizyta :clap:

 

Dziękuję wszystkim, którzy wnieśli jakikolwiek swój wkład w to, aby ta impreza mogła przynieść dzieciakom tyle radochy.

Dziękuję tym, którzy wpłacali pieniądze, za które zakupione zostały stroje dla drużyny piłkarskiej i sprzęt sportowy dla dzieciaków.

Dziękuję tym, którzy przywieźli pluszaki, słodycze, książki i całą masę innych rzeczy...

Dziękuję tym, którzy pomagali przy organizacji tej imprezy i tym, którzy czynnie spędzali czas z dziećmi.

Dziękuję CRANKowi za pomoc w transporcie rzeczy i super koncert.

Oddzielne podziękowania należą się dla restauracji Pizza Hut z Piaseczna za dostawę pizzy, oraz dla sklepu Decathlon Targówek, który udzielił nam rabatu przy zakupach.

 

Przekazuję też podziękowania dla Was wszystkich od dyrekcji i wychowawców Domu Dziecka w Konstancinie.

Oni również byli pod wielkim wrażeniem tych odwiedzin i wszystkich atrakcji.

 

A teraz sprawy formalne :cool:

 

zebraliśmy 2481 PLN

na sprzęt sportowy wydaliśmy 1895 PLN

nadruki na koszulkach 90 PLN

soki, napoje, woda 220 PLN

 

Pozostało 276 PLN - i te pieniądze przekazane zostaną na kolejną akcję z wyjazdem do DD.

 

Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję :wink:

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...