Skocz do zawartości

STUNT TO NIE TYLKO JAZDA


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł filmu mówi wszystko! Adi to jedyny autor filmów o stuncie w PL, który umie pokazać jak to naprawdę wygląda! Dzięki grubasie.

Co oni zrobili zeby tak rozgrzać do białości tłumiory :icon_question:

Trochę strzelania z zapłonu :bigrazz:

15 min lub wiecej blisko odcinki na max obrotach.

 

Adam M.

Można też tak ale to bardziej boli. :icon_twisted:

to stary olejak z 4 wentylatorami , wiele wytrzymuje :icon_mrgreen:

NAJWIĘCEJ !!!

BTW - nie próbujcie tego w domu (szczególnie z chądami) :icon_razz:

Edytowane przez qqd

CB1100 Super Boldor '83; GSX750S Katana '83; GSXR7/12 '86

CB 750 '75

CCM 604e

F4i, 636, Jozin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej KTO?.Jest to koleś,który kręci i montuje te filmy Krzysztof Adamski .To on wydał Stunt days 1,2,3,4

 

:icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :notworthy:

Edytowane przez G3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej KTO?.Jest to koleś,który kręci i montuje te filmy Krzysztof Adamski .To on wydał Stunt days 1,2,3,4

AahahAHahahhaahh. Kolego bredzisz. Adi to Adi a Krzysztof to "Fiodor". Krzysiek jest z Torunia a Adaś z Bełchatowa. Po co piszesz coś o czym nie masz pojęcia???

CB1100 Super Boldor '83; GSX750S Katana '83; GSXR7/12 '86

CB 750 '75

CCM 604e

F4i, 636, Jozin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i mi się pomyliło ,ale ten filmik montował na 100% Krzysiek.

HAHHAHHHAhahah. Znowu bredzisz. Adam Zagalski. Kręcił, montował, rzygał w nim, jeździł i wrzucał na Vimeo. Pytam jeszcze raz po co piszesz jesli nikogo z nich nie znasz i nie wiesz czy masz rację???

CB1100 Super Boldor '83; GSX750S Katana '83; GSXR7/12 '86

CB 750 '75

CCM 604e

F4i, 636, Jozin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze Szczecina :biggrin:

 

http://exb.gocreate.pl/36/Ekipa

 

na tym linku jest ADI (3) .

No i ? Co z tego wynika??? Że Fiodor montuje Adiemu filmy?

 

 

http://www.stuntpoland.eu/threads/19042-St...and-2009-by-adi

 

 

CB1100 Super Boldor '83; GSX750S Katana '83; GSXR7/12 '86

CB 750 '75

CCM 604e

F4i, 636, Jozin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link podałem żeby każdy wiedział o kogo chodzi.

 

Myślałem ,że to Krzysiek kameruje ,bo robił już z tymi chłopakami filmiki i wydawało mi się że słyszę jego głos.

 

Już pasuje ? Koniec naszego tematu?

Nie pasuje. Dziecko Neo.

CB1100 Super Boldor '83; GSX750S Katana '83; GSXR7/12 '86

CB 750 '75

CCM 604e

F4i, 636, Jozin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj oj czyżby jakieś nerwy :icon_question: To forum nie służy do wyzywania innych,więc proszę się hamować. :smile:

Nie , nie jestem nerwowy i nie chce nikogo obrażać. Nie lubie po prostu kłamania, zmyślania, udawania, że sie na czymś znam lub, że kogoś znam. Nie lubie też kiedy ktos chce byc fajny przy pomocy któregoś z zachowań, które wymieniłem.

BTW - tez sie pojawiam w tym filmie, znam wszystkie występujące tam osoby ze wspólnych imprez i dlatego wiem kto, co i kiedy kręcił. Równiez dlatego drażni mnie, ze ktoś nie z towarzystwa, z niezrozumiałych dla mnie przyczyn udaje ze zna kogos z nas.

CB1100 Super Boldor '83; GSX750S Katana '83; GSXR7/12 '86

CB 750 '75

CCM 604e

F4i, 636, Jozin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jesteście tacy obyci to powinniście wiedzieć jak sie nazywa ta pierwsza nuta i kto ja spiewa

 

PAIN - Shut your mouth Pisze pod filmem w komentarzach :biggrin:

 

 

Nie , nie jestem nerwowy i nie chce nikogo obrażać. Nie lubie po prostu kłamania, zmyślania, udawania, że sie na czymś znam lub, że kogoś znam. Nie lubie też kiedy ktos chce byc fajny przy pomocy któregoś z zachowań, które wymieniłem.

BTW - tez sie pojawiam w tym filmie, znam wszystkie występujące tam osoby ze wspólnych imprez i dlatego wiem kto, co i kiedy kręcił. Równiez dlatego drażni mnie, ze ktoś nie z towarzystwa, z niezrozumiałych dla mnie przyczyn udaje ze zna kogos z nas.

 

 

No i wszystko się wyjaśniło.Ja tak napisałem ponieważ uważałem ,że to może być on.Osobiście nie znam nikogo z tych chłopaków.No i to by było na tyle.

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość od Adiego:

jak mozesz to odezwij sie w temacie na preclowie wrzuć to

 

 

i to

 

http://vimeo.com/3387072 - i tutaj w 5 minucie jest k....a o mnie i niech s........a

 

 

mozesz zapytac skad tak wszystkich zna skoro wie co jest z SP a co nie

CB1100 Super Boldor '83; GSX750S Katana '83; GSXR7/12 '86

CB 750 '75

CCM 604e

F4i, 636, Jozin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...