Skocz do zawartości

ktora z tych zbroji byscie wybrali?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

przymierzam sie do kupna zbroji na lato jako ze w mojej skorze Alpina to za goraco jednak jest no i trafia sie okazja by kupic taniej;) .. mam 3 modele do wyboru, fox jest najtanszy, a O'Neal i GP Pro w podobnej cenie:

 

O'Neal

 

Fox

 

GP PRO Moto-x

 

dodam ze 90% czasu na moto to smigam na miescie, i ze mam 125 SM;)

 

z gory dzieki za wasze opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę, jak się dowiedziałem z tego forum, w jakimś syfie z Utiki. Nie miałem żadnej gleby i żyję. Myślę że najważniejsze są protektory, znaczy certyfikaty ich a potem cena.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę, jak się dowiedziałem z tego forum, w jakimś syfie z Utiki. Nie miałem żadnej gleby i żyję. Myślę że najważniejsze są protektory, znaczy certyfikaty ich a potem cena.

Utika nie jest taka zła miałem kiedyś i nie narzekałem :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem i mi się wtopiła w ciało. :bigrazz:

 

Ale to już chyba wina twojego wewnętrznego żaru? :cool:

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem ze temat juz na forum ale nie na temat wszystkich tych zbroji co podalem.

Ochranicze z certyfikatami maja wszystkie z podanych.

 

Utiki nie biore pod uwage, bo raz ze naczytalem sie duzo negatywnych opini, dwa ze wszystkie te podane przeze mnie, sa tansze od Utiki

Edytowane przez whistler26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem ze temat juz na forum ale nie na temat wszystkich tych zbroji co podalem.

Ochranicze z certyfikatami maja wszystkie z podanych.

 

Utiki nie biore pod uwage, bo raz ze naczytalem sie duzo negatywnych opini, dwa ze wszystkie te podane przeze mnie, sa tansze od Utiki

 

 

 

Możesz podać ceny? :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co do ceny to nie bardzo. Utika kosztuje około 200 zł a twoje od 300.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, na allegro mozna dostac Utike za niecale 200zl.

 

Co do moich cen (UK) to Foxa za ok 160 zl moge miec, O'Neala za 340zl, a GP Pro ok 300zl.

 

 

Zbroja ma byc alternatywa na upalne dni;) jakis bluze motocrossowa zarzucilbym na nią, co by sie w oczy nie rzucac w samej zbroni i myslalem ze to dobre rozwiazanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, na allegro mozna dostac Utike za niecale 200zl.

 

Co do moich cen (UK) to Foxa za ok 160 zl moge miec, O'Neala za 340zl, a GP Pro ok 300zl.

Zbroja ma byc alternatywa na upalne dni;) jakis bluze motocrossowa zarzucilbym na nią, co by sie w oczy nie rzucac w samej zbroni i myslalem ze to dobre rozwiazanie.

 

 

 

Zbroja bez kurtki to tylko do wolnej jazdy,do szybkiej jazdy odradzam bo może Ci się przy wywrotce wtopić w ciało jak Yubemu :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Zbroja " uzywana nie na off road'zie ne powinna byc zakladana bez zwierzchniego okrycia. Istnieje mozliwosc przesuniecia sie protektorow i szlifowaniu siatla cy materialem.

 

Nie wiem jak wysoko cenisz swoje bezpieczenstwo, osobiscie uzywam Alpinestars i jestem z niej b. zadowolony.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam rowerowego earthworksa:

earthworks

i jest dużo wygodniejszy i lepiej dopasowany niż niejeden podrabiany fox.

Ja mam zajebista knoxa na stonie knoxa.pl koszt jest w granicach 900zl ja moge sprzedac sporo taniej bo nabylem nowy kombinezon i pozatym jest mi potrzebny chajs ale to dopiero po mojm powrocie z uk.09.03 Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Zbroja " uzywana nie na off road'zie ne powinna byc zakladana bez zwierzchniego okrycia. Istnieje mozliwosc przesuniecia sie protektorow i szlifowaniu siatla cy materialem.

 

Nie wiem jak wysoko cenisz swoje bezpieczenstwo, osobiscie uzywam Alpinestars i jestem z niej b. zadowolony.

 

:crossy:

 

 

mam normalna kurtke Alipnestars'a tyle ze ciezko w niej w lato, nawet po odpieciu podpinki. Moze sprobuje w tym roku z odzieza termoaktywna, i jak to nie pomoze to wtedy pomysle nad s-mx air flo. Sam Dominik ja zachwalal wiec musi cos w tym byc..gdyby tylko cena byla nizsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...