Skocz do zawartości

Motocyklem przez obie Ameryki - wykład, filmy, zdjęcia


LOLSON
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wyjątkowe spotkanie z podróżnikiem Jarkiem Bajkowskim, który na motocyklu BMW GS 1200 przejechał w 2 lata przez wszystkie kraje obu Ameryk.

 

W programie wykład, pokaz filmów, fotografii, panel dyskusyjny, itp.

 

Wstęp bezpłatny!

 

 

Kiedy? 23 luty (wtorek), godz. 19.00

Gdzie? Klub STREFA G2

 

 

Więcej informacji na...

 

www.hoorn.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto było :clap: gość całkiem fajnie i z jajem opowiadał swoją podroż,a w zasadzie to tylko jej fragmenty.I tak dość długo wszystkich przetrzymał,ale chyba nikt się nie nudził.Ogólnie fajne spotkanko :bigrazz:

wrażenia zgoła odmienne :icon_twisted: wyszliśmy wcześniej . Pierwsze zdjęcie motocykla (pomijając fakt że było to BMW :icon_twisted: ) dopiero po pół godziny :icon_razz: , wyprawa ciekawa lecz dalece odbiegająca od naszych realiów (2-letni wyjazd bez sponsorów).

pozdro :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj wybrałam się do G2 na to spotkanie... dopiero na miejscu barmanka mnie uświadomiła, że dni mi się pomyliły :buttrock: . Zostało wypić bezalkoholowe i wrócić do domku :icon_razz: . Muszę chyba w komórce takie rzeczy zapisywać, bo pamięć już nie ta co kiedyś :icon_mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrażenia zgoła odmienne :icon_twisted: wyszliśmy wcześniej . Pierwsze zdjęcie motocykla (pomijając fakt że było to BMW :icon_twisted: ) dopiero po pół godziny :icon_razz: , wyprawa ciekawa lecz dalece odbiegająca od naszych realiów (2-letni wyjazd bez sponsorów).

pozdro :crossy:

 

bo chyba nastawiliscie sie na cos zupelnie innego.To nie miala byc pogadanka o motocyklach i szkola jazdy.Gosc mial opowiedziac o wyprawie,pokazac zdjecia,podzielic sie wrazeniami.Jazda na motocyklu nie byla tu priorytetem w jego mniemaniu.A co do realiow wyjazdu bez sponsora,tak sie wypowiedzial na koniec " pacuj przez 11 lat bez urlopow, wez rozwod,sprzedaj dom i bedziesz mogl sobie pozwolic"

Edytowane przez mosqito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo chyba nastawiliscie sie na cos zupelnie innego.To nie miala byc pogadanka o motocyklach i szkola jazdy.Gosc mial opowiedziac o wyprawie,pokazac zdjecia,podzielic sie wrazeniami.Jazda na motocyklu nie byla tu priorytetem w jego mniemaniu.A co do realiow wyjazdu bez sponsora,tak sie wypowiedzial na koniec " pacuj przez 11 lat bez urlopow, wez rozwod,sprzedaj dom i bedziesz mogl sobie pozwolic"

to ja podziękuję :icon_mrgreen:

fakt , nastawiłem się na ściśle motocyklowe klimaty :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do realiow wyjazdu bez sponsora,tak sie wypowiedzial na koniec " pacuj przez 11 lat bez urlopow, wez rozwod,sprzedaj dom i bedziesz mogl sobie pozwolic"

Arek przecież ty nie wiesz co to urlop, rozwodzić nie masz się z kim, także jeszcze z 10 lat i kupujesz sobie GS-a :icon_twisted: i "okazyjnie" Jeepa za 4 patyki $ :icon_razz: i ameryka stoi przed Tobą otworem :icon_mrgreen:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za tak liczne przybycie :)

 

Może zainteresuje Was też następne spotkanie. Co prawda z motocyklami niewiele będzie miało raczej wspólnego, ale na pewno będzie równie ciekawie, jak ostatnio :)

 

10 marca 2010, godz. 19.00

Klub STREFA G2

 

Kolejnym gościem Radomskich Spotkań Podróżników "Strefa Globtrotera" będzie Marcin "Becker" Bednarczyk. Opowie o swojej fascynacji Ameryką Południową- "Skupię się oczywiście głównie na Brazylii, ale również będę chciał opowiedzieć trochę o podróżach w ogóle, aby zmotywować ludzi i pobudzić trochę wyobraźnię. Powiem o wschodnich stanach Brazylii; Rio De Janeiro, Sao Paulo, Bahia oraz o Parana".

Wszystkich sympatyków wypraw serdecznie zapraszamy!

Wstęp (niezmiennie) wolny :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...