Skocz do zawartości

Dzień Dziecka dla wychowanek MOW nr 3 w Łodzi.


YARECK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tradycyjnie już jak co roku poszukuję chętnych do uczestnictwa i pomocy w organizacji Dnia Dziecka dla dziewczyn (wychowanek) Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego nr 3 w Łodzi.

 

W zeszłym roku impreza bardzo się podobała mimo kiepskiej aury - tutaj jeszcze raz dziękuję tym, którzy przybyli i wsparli imprezkę.

 

W roku obecnym planuję zrobić imprezę również w niedzielę (30 maja), a to dlatego że:

-w niedzielę z regóły większość ludzi ma wolne więc z przyjazdem nie powinno być kłopotów

-na razie po cichu, ale jednak planuje wyjazd 31 maja do Włoch na europejski zlot XJR, który to trwać ma do 4 czerwca.

 

Wiem, niektórzy pomyślą: "przecież dopiero luty się zaczyna...", ale z doświadczenia wiem, że nie jest to za wcześnie.

 

Gorąco zapraszam, o szczegółach będę informawał na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie już jak co roku znalazleś chętnego do uczestnictwa i pomocy w tym, cokolwiek byś robił.

 

A właśnie że bardzo dobrze uprzedziłeś ten termin ponieważ przynajmniej wiem już ile mam czasu do dyspozycji w maju po maturach ;)

 

 

Aaaaa, przy okazji najmocniej przepraszam za zwłokę jeśli chodzi o odbiór kubka, trochę się działo w ostatnim czasie i już nie miałem głowy do tego, nie wspominając o tym że od grudnia nie mam nic kasy na koncie. Ale spokojnie, jakoś odbiorę i to może nawet przed tym dniem dla Dziewczyn z MOW;)

 

 

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No więc zapadła decyzja:

ponieważ impreza na Lublinku, z którą miałem zamysł połączyć niespodziankę dla dziewczyn, stoi pod znakiem zapytania -

Dzień Dziecka dla wychowanek MOW nr 3 w Łodzi przy Drewnowskiej robię 30 maja 2010 (niedziela).

Proponuję zebrać się między 10:00 a 10:15 na parkingu przy Karskiego i stamtąd podjechać do Ośrodka.

 

Główną atrakcją ma być oczywiście wożonko ale nad innymi atrakcjami myślę - czekam również na propozycje.

 

Niech każdy kto ma i może, weźmie drugi kask - bez tego nie ma opcji wożenia.

 

O szczegółach będę informował na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wydrukowałem trochę ogłoszeń dotyczących owej planowanej imprezy. Mogę liczyć na czyjąś pomoc w porozwieszaniu ich na drzwiach sklepów, rozdaniu innym motocyklistom?

 

Proszę na PW lub telefonicznie: 792yamaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...