Skocz do zawartości

Aprilia RS GS 125 ?


Salwi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Powoli przymierzam się do kupna motoru jakim jest Aprilia RS 125. Prawko jest już w drodze, więc najwyższa pora zacząć rozglądać się za jakimś moto. Ostatnio wpadła mi w oko ów Aprilia, i tak zastanawiam się nad jej kupnem. Jednak myślałem nad tą wersją mocniejszą, jaką jest RS GS. Tutaj kieruje do Was pytanie - Jak nie wpaść i nie dać się oszukać przy zakupie motoru? Jak odróżnić zwykłą Aprilie RS od Aprilii RS GS? Wiele osób sprzedają motor tak naprawdę nic nie wiedząc o nim. Natknąłem się już kilka razy na przypadek, gdzie ludzie sprzedają motor mówiąc że jest to wersja RS GS, choć tak naprawdę jest to zwykła RS. Wiem, że GS jest mocniejsza, posiada ok. 44 KM a zwykła zaledwie ok. 30-33KM, jednak czy da się to jakoś sprawdzić? Jak odróżnić je, i nie dać się nabrać? :rolleyes:

 

Pozdrawiam! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gs byla do rocznika 97/98 a roznica jest taka ze byl tam silnik rotax 123 czyli taki jak w np af1 i jeszcze gaznik dellorto vhsb 34, karbonowa koncowka wydechu, w nowszych byl rotax 122 i gaznik dellorto phbh 28.

Moc posiadaja bardzo zblizona do siebie czyli w okolicach 30-33km oczywiscie w pelni odblokowane. Nie daj sobie wcisnac kitow o jakis 40 czy 44 koniach bo to absolutna glupota.

 

i jest albo RS albo GS, nie ma czegos takiego jak RS/GS.

Edytowane przez emil1005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...