Skocz do zawartości

POMOCY!!! - CHCĘ KUPIĆ KURTKĘ I SPODNIE ALE NA WYMIAR 200CM WZROST I 86 OBWÓD PAS


Rekomendowane odpowiedzi

A kiedy bedzie bazar w Łodzi? Funt pewnie bedzie na bazarze, wiec moga Cie obmierzyc, a Ty wybierzesz sobie tylko model i wyjdzie na pewno taniej. Uszyja, przysla i po klopocie. Sam korzystam z tej odziezy i oceniam ja pozytywnie. Warto troszke dolozyc i wybrac nowy typ ochraniaczy. Mi szyto spodnie na miare i pasuja bardzo dobrze :) Pozdrawiam

 

Dodam, że na dzień dzisiejszy są w ofercie kurtki tekstylne z wyjmowanymi ochraniaczami, wentylacją, wypinaną ciepłą podpinką, wypinaną membraną. Kurtki są przystosowane do połączenia ze spodniami. Codura użyta do produkcji jest wysokiej jakości. Istnieje możliwość niestandardowego zestawienia kolorów, np. zamiast czarnej tkaniny możemy wybrać szare czy kolorowe wstawki ;) Odzież jest wyposażona w elementy odblaskowe - lepiej wybrac te powleczone plastikiem/zagumowane, zwykłe z czasem się wytrą. A i co najważniejsze te lepsze ochraniacze -> Pro Life spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

 

Chętnie odpowiem na każde pytanie. Oczywiście można kupić sobie kurtke Alipnestars lub inną "markową" szytą w Chinach tylko nie wiem jaki jest tego sens za tak grubą kasę...

Edytowane przez pawel125r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...