Skocz do zawartości

CHORWACJA 2010


Mars"s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

A może ktoś akurat leci w piątek do Chorwacji? Chodzi mi o jazdę do Chorwacji jeden dzień, prędkość autostradowa, pomijając czechy. Bo ja akurat w ten piątek wyjeżdżam :)

 

Jak nie to przetrę szlaki i może się spotkamy przypadkiem jak będę w drodze powrotnej a wy w drodze do :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po długim czasie.

Z racji, że wątek cały czas istnieje a wszystkie moje informacje dotyczące wycieczki umieszczałem tutaj postanowiłem nie zakładać nowego wątku. Szczerze mówiąc miałem nadzieje już nie poruszać tego tematu ale w związku z nieoczekiwanymi okolicznościami jakie zaistniały informuje jeśli ktoś wybiera się w tamte klimaty i nie chciałby podróżować sam, miałby chęć dołączenia się do mojej grupy w podróży do Alpy-Chorwacja a termin 17.06.2010 – 30.06.2010 mu odpowiada to zapraszam na PW. Przekaże wszystkie niezbędne informacje dotyczące wycieczki. Być może komuś spodoba się taka propozycja, taki plan itp.

 

Trasa przebiegać będzie : Niemcy – Austria – Słowenia –Chorwacja –Węgry –Słowacja –Czechy –Niemcy –Polska.

Aktualnie jedzie 6 osób (dwie pary, ja i kolega oraz cztery motocykle)

Tygodniowy pobyt (Apartament) w miejscowości Makarska będzie zapewniony. Cena 11 Euro od osoby / dzień. Reszta noclegów już na trasie.

Oferta skierowana jest do jednej, dwóch osób lub pary.

Przybliżony koszt 3-3,5 tyś zł

 

 

Pozdrawiam

Savii

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

hej Savii

Udało się zebrać pełną ekipe?

 

Siemka

W zasadzie było paru chętnych ale widocznie coś im wypadło, więc jadę w stałym składzie.Ale to nic i tak jest na sześcioro i cztery motocykle.Szczerze mówiąć i tak już bym chyba nie mógł przyjąć nikogo chociażby ze względu iż mam już wszystkie noclegi zarezerwowane, między innymi w Austrii, Słowenii, Plitvicach, Budapeszcie i Pradze.

 

Pozdr.

Savii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...