Skocz do zawartości

kask w okolicach TG


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka! Postanowilam sie przelamac i zaczac jezdzic na moto (jako plecak) i w zwiazku z tym musze nabyc takie cos jak kask..i tu zaczyna mi sie klopot bo niebardzo wiem gdzie. Mieszkam w okolicach Tarnowskich Gor i 50 czy troszke wiecej km dla mnie nie jest kloptem. Moze ktos mi poradzi jakies fajne miejsce gdzie cos takiego za rozsadna kase moge nabyc???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wokół siebie dużo dużych miast więc chyba nie będzie problemem znalezienie sklepu. Poszukaj stron firm sprzedających akcesoria motocyklowe, tam powinny byc adresy dealerów, napewno znajdziesz cos niedaleko siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLECAM WWW.ALLEGRO.PL

 PRZYSLA CI DO DOMU I TO TANIEJ NIZ W KOMISACH I SKLEPACH

 

Kupując kask, należy go przymierzyć!

A jak to zrobić, gdy kupuje się drogą wysyłkową?

Rozmiar "M" producenta X, niekoniecznie równa się rozmiarowi "M" producenta Y.

Później może się okazać, że rozmiar jest źle dobrany i po dłuższym noszeniu kasku boli głowa, albo co gorsza, podczas jazdy, przy dużym pędzie wiatru, kask ma tendencję do obracania się wokół głowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sosnowiec Custom Bike's ....

 

Ten serwis i salon zdecydowanie odradzam. Trzeba bardzo na nich uważać. Dźwigienka kiedyś miał dealerstwo HONDY (Dragster Moto Center) na naftowej w Sosnowcu. Takie wałki tam odchodziły, że hej :) Teraz Custom bikes Yamaha!

UWAGA MINA - taki powinien być teraz szyld

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sosnowiec Custom Bike's ....

 

Ten serwis i salon zdecydowanie odradzam. Trzeba bardzo na nich uważać. Dźwigienka kiedyś miał dealerstwo HONDY (Dragster Moto Center) na naftowej w Sosnowcu. Takie wałki tam odchodziły' date=' że hej :) Teraz Custom bikes Yamaha!

UWAGA MINA - taki powinien być teraz szyld[/quote']

 

Dragstar jest w Chorzowie i tam sie przeniesli z Myslowic, a w Sosnowcu kolo Shela Custom Bikes nic nie ma wspolnego z Dragstarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...