Skocz do zawartości

Grupa Uderzeniowa Wschód - wystąp!


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Można sie spotkać tydzień przed wyjazdem, np. w militarystycznym lokalu MASH przy ul. Gorczewskiej 64.

Pomyślimy...

Dokaldnie

jestam jak najbardziej za

bo do czasu spotkania przed wyjazdem moze sie DUZO pozmienac wielu osobom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że, za pośrednictwem biura podróży Sun Club (prośba do Belgu), udało by się zarezerwować pokoje. Łatwiej zebrać pieniądz i pewność profesjonalnego i uczciwego podejścia do sprawy.

 

Wcale nie takie latwiej... dla Was tak... nie dla mnie... "uzerac sie" z kazdym z tej czterdziestki o przelew itp :)

Poza tym wielu zrezygnuje bo ciocia babci dalekiej sasiadki bedzie chciala do kibla i trzeba bedzie jej pomoc :)

Dzis jest nas ponad 40stka... na tydzien przed wyjazdem bedzie nas 20stka. Hotele czy osrodki wtedy sie

strasznie wkurzaja, ze sa anulacje pokoi i chca podnosic ceny.

Poza tym gdybym to przepuscil przez moje biuro musialbym wystawiac oficjalne dokumenty a zatem placic podatek, liczyc prowizje i inne duperele... zatem z gory to nie ma sensu.

 

Lepiej jak kazdy z osobna dokona rezerwacji w Budapeszcie. Podobnie jak w przypadku BB.

Wtedy taki ktos bedzie sie czul bardziej odpowiedzialnie za swoje decyzje.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Lepiej jak kazdy z osobna dokona rezerwacji w Budapeszcie. Podobnie jak w przypadku BB.

Wtedy taki ktos bedzie sie czul bardziej odpowiedzialnie za swoje decyzje.

Otóż to. Ale najpierw potrzebna jest diecezja Tomka w sprawie, gdzie robimy bazę czyli który hotel wybieramy jako główny.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii grupowej rezerwacji.

Może osoba bardziej doświadczona w sprawach organizacyjnych mogła by podać ceny, ustalić termin np 2 tygodnie na wpłatę kasy i tylu ilu wpłaci tyle miejsc zarezerwuje.

Wiem ze taki sposób się sprawdza i może się udać bez zbędnego obciążania budżetu i nerwów jednej osoby.

 

Jeśli chodzi o mnie dostosuje się do ustaleń ostatecznych :bigrazz:

 

 

Edytowane przez artik523
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym rozmawiałem z kierownikiem hotelu ZIAD i wynegocjowałem dla naszej grupy rabacik

na pokoje tańsze -10% ,oraz na pokoje droższe -15%. :buttrock:

Przed rezerwacją należy podać haslo BUDAPESZT.

Każdy rezerwuje pokój na własną ręke.

Browar się należy :flesje:

Edytowane przez HOROŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namówiliście mnie...wybierzemy się ze Złotą do tego Budapesztu - zajebiste miasto...może w końcu do łaźni tureckiej się wybiorę.

 

W tym hotelu w Bielsku to spoko jest - pokoje późny gierek ale za to duuuużo ich tak więc wszyscy powinni się zmieścić.

 

Pzdr

 

Droga E77 przez Czechy w paru miejscach bardzo fajna - szczególnie jak się wspina na 1000mnpm do miejscowości Donovaly -można po winklach połoić.

Dalej jak są dwa pasy to jest kilka naprawdę szybkich łuków - jak parę lat temu ze Zbyhem tam lecieliśmy to kufry parę centymetrów nad asfaltem były :)

 

Już na samych Węgrzech polecam bardzo miasteczko Szentendre - taki ichni Kazimierz nad Wisłą - miejsce spotkać artystów, handlu cepelią i oczywiście marcepanem - jest nawet marcepanowe muzeum. Przez Dunaj można promem przepłynąć.

Jadąc z samego BP do Szentendre mija się pozostałości rzymskiego akweduktu, koszar i koloseum - to z czasów gdy Budapeszt nazywał się jeszcze Aquincum i był miastem granicznym cesarstwa rzymskiego.

 

W samym Budapeszcie też nudzić się nie można - jest wzgórze gellerta, zamek królewski, plac bohaterów, parlament i wiele innych miejsc.

A ponad to milion knajp, klubów itd.

 

Polecam Rolling Rock Cafe szczególnie jak jest wieczorek karaoke...po węgiersku. tylko trzeba sobie jakiś wolny kawałek wybrać żeby nadążać rozszyfrowywać ichnie słowa :)

 

 

1. Kamandir - delikatny jestem, więc pod dachem

2. Kamandirowa - tfardzielka, ale zagonię pod dach.

3. Grzesiek78 - dach, ale namiot tez da rade

4. -lisio- - nocleg - pod dachem (ale dostosuję się)

5. Igor - wykwintność na styku z luksusem, z widokiem na morze

6. Artik523 - nocleg-pod dachem

7. Kojot-Dach,ale się dostosuję

8. Arturo vel ElViajero - hotel (ale jak wyżej)

9. Sadek - pod dachem

10. Sadkowy Plecak j.w.

11. cezsek - nocleg - pod dachem (ale dostosuję się)

12. Tango - nocleg pod dachem

13. Asia j.w.

14. Marina - pod dachem

15. ajrisz - pod dachem. Jadę niezależnie od terminu, bo urlopy mnie nie obowiązują

16. Jabbar – chętnie pod dachem ale w razie czego dam radę pod gwiazdami

17. drzewulec - dach ale się dostosuję

18. Gladius - dach, ale namiotem też nie pogardze

19. Maro78 - pod dachem

20. Ania - tak jak Maro78

21. Endrju - pod dachem

22. G_onzo - pod dachem

23. Topolevsky - pod gołym niebem przy płomieniach ogniska, ewentualnie wigwam

24. Pierwoszów

25. Marcysiek

26. Horoś - z propozycją utworzenia grupy 120-160

27. Gosia jw.

28. Belgu (pod dachem)

29. mario33 - dach - (mogę zamykać w tej gdzie Spławik prowadzi - złoty piętnaście średnio )

30. Niunia - nocleg pod dachem (ale jak wyżej....) i od razu piszemy się na wypad do Opery...

31. mla j.w.

32. DrSpławik - hotel *** + gym fitness and spa, nie dostosuje się do nikogo tylko wszyscy do mnie

33. Nofik - pod dachem

34. Sarar - pod dachem

35. Alicja - pod dachem (na jednym moto z Sarar)

36. Marcin_białystok - nocleg pod dachem

37. Mars"s - pod dachem ale dostosuje się.

38. A 3 Ridah - namiot lub pod dachem, dostosuję się.

39. Kumpel bez nicka (musi wymyśleć), ale z XJR - pod dachem.

40. Radzieckii nocleg mi obojętny, bo jadę solo ;-)

41. Szuberto, namiocik w razie co jest na motongu.

42. Yamahala, namiocik Szubertowi postawi smile.gif)

43. Speedhorse - pod dachem, ale dostosuję się

44. Złota - pod dachem

45. Pietra - gdzie padnę tam zostanę - no chyba że mnie Złota zholuje

 

140-180 km/h:

1. Klaudio - nocleg - hotel (ale jak wyżej)

2. Oscar - dach raczej, ale jak nie bedzie wyjscia to i namiot sie postawi

3. Yuby - człowiek renesansu. Mam nadzieje że będziemy powoli jechać, i mi żona pozwoli. (Dach)

4. Jbpsp (Jaro) - hotel (ale dostosuję się do innych )

5. Kiler jak narazie tu jest mniej ludzi więc wolę ta ale jak znam życie do czasu wyjazdu będzie jeszcze 10000000000 przetasowań

6. zibixx nocleg -hotel, ale dostosuje się do innych

7.Jerzyk7, pod dachem, wyjazd z Krakowa

 

 

 

 

Do zobaczenia

Edytowane przez Pietra

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietra, sama w to nie wierzę ;) Normalnie z mojej strony to jakiś wielki comeback!!! Pomału znowu zaczynam się czuć "forumowiczką" :) Chyba trzeba się kiedyś napić :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki znowu narzeczony??? :icon_eek: Pierwsze słyszę... Ja i narzeczony! :icon_mrgreen: :icon_twisted: :icon_razz: Po cholerę się użerać z facetami! :icon_razz: Przynajmniej mogę sobie jeździć na moto kiedy chcę :icon_mrgreen: Peace chopy! :buttrock: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej mogę sobie jeździć na moto kiedy chcę :icon_mrgreen: Peace chopy! :buttrock: :biggrin:

 

To co to za chlop co Ci zabranial jezdzic ?

Jak tak, to slusznie ..... olac :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...