Skocz do zawartości

Ogłoszenie - Vulcan 1500


valecki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanowne Grono!!

Potrzebuję pomocy, porady, zwał jak zwał. Sprzedałem Virażke i szukam czegoś mocniejszego a przede wszystkim większego (gabarytowo). Znalazłem taki sprzęt, oczywiście momentalnie się zakochałem i jako że jestem z Poznania to pojechałem pooglądać i popytać sprzedawcy.. Ale w sumie niewiele się dowiedziałem. Jednym słowem sprzedawca, który nie chce sprzedać sprzętu - nie będę się rozpisywał o szczegółach.. Może ktoś z Was zna to moto i mógłby mi coś więcej powiedzieć na jego temat. Na co ewentualnie zwrócić uwagę itp. Oto link: http://www.allegro.pl/item828395235_kawasa...96r_zobacz.html

Zauważyłem jedynie, że na prawej ladze ma lekkie wgniotki (w połowie), no i ten przebieg - 13000 km, hmm, jakoś słabo do mnie przemawia..

Edytowane przez valecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym przebiegu to opony powinny być jeszcze oryginalne.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 13000 sprzet sie dopiero dotarl, aczkolwiek malo prawdopodobne jest, ze moto 13-to letnie przejechalo tak malo. Srednio 1000 km rocznie czy to dla cruisera jest to prawdopodobne? Jedna traska z Warszawy nad morze i z powrotem {rocznie}. Odpowiedz sobie sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---ciach---

Jedna traska z Warszawy nad morze i z powrotem {rocznie}. Odpowiedz sobie sam.

Może właściciel nie lubiał morza ? :bigrazz:

 

A na serio, nie wszyscy mają motocykl by nim dużo jeździć.

Mój były sąsiad jak sądzę robił nie więcej niż 20 km na tydzień.

Puste wydechy, otwarty kask i lans po mieście.

Jak zrobił z tysiąc na rok to i tak dużo. Odpowiadało mu to ale pewnie odkupujący od niego motocykle zapewne szukali "drugiego dna" :bigrazz:

Nie każdy motocykl z małym przebiegiem to mina.

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz proste wyjście.

Umów w serwisie pomiary ciśnienia w cylindrach i ogólne osłuchanie pracy silnika. Jeśli OK, przejechać się, sprawdzić czy nie ściąga, jak pracuje skrz. biegów i kupować.

Jeśli sprzedający nie zechce pojechać, to masz odpowiedź. Lepiej stracić 100-200 zł w tym przypadku niż tysiące na ewentualny remont.

A z oponami to zależy jak kto jeździ. Tylną wymieniałem po 5 a przednią po 10 tk [Dunlop].

Edytowane przez mirek_VN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stoi u nich przynajmniej od roku - pamiętam go po tym aerografie jak szukałem moto dla siebie

 

coś musi być nie tak jak nie mogą go sprzedać

 

No popatrz, a mi wciskał, że mają go od miesiąca..

Dziękuję Wam za cenne uwagi, może faktycznie spróbuję z tym serwisem. A tak przy okazji, to normalne, że w komisach z motorami trzeba najpierw położyć pieniądze na stół, później dopiero można przejechać się moto i jeżeli nie pasuje to kasę oddają?? ... tak mi tam powiedzieli..

Edytowane przez valecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...