Skocz do zawartości

wypełnienie pod siedzenie r1 01


Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy przerabial moze ktos oryginalne wypelenie pod siedzeniem w r1 01 r? http://www.allegro.pl/item802046514_wypeln..._yzf_dr200.html myslalem nad czyms takim tyle ze pod siedzeniem jest kilka pie**ol ktore musza byc przymocowane do tego ustrojstwa np zamek do tylnego siedzenia czy regulator napiecia i oglonie to wypelnienie jest krotsze i teraz nie wiem czy musialbym uciac oryginalne wypelnienie i jakos to dopasowac czy jest na to jakis inny patent? Z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne wypełnienie zostawiasz, trzeba tylko delikatnie przerobić przycinająć w niektórych miejscach i cofnąć tylne światła, plastik o którym piszesz jest nakładką/maskownicą i nic poza kierunkami i tablicą rej. do niego się nie mocuje. Kupiłem swój sprzęt z tak zrobionym ogonem i przed wyminą na oryginalne wypełnienie wyglądało to tak: http://picasaweb.google.com/MrTheTyson/Wyp...246769095878722

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle napisalem bo chodzilo mi o to ze do oryginalnego wypelnienia jest pzrymocowany akumulator zamek od siedznia tylnego i kabale zlaczki itp. A co do kwesti delikatnego pzrerabiania powinienem uciac oryginal tak aby czesc na ktorej lezy akumulator i przymocowany jest zamek zostala a w miejsce ucietej czesci wpasowac te nowe wypelnienie. Tutaj link do oryginalu z zaznaczneim gdzie bym musial jak mi sie wydaje to uciac http://picasaweb.google.com/lh/photo/q0J6U...feat=directlink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle, tnąc w miejscu w którym zaznaczyłeś niszczysz całość. Tak się składa, że mam w garażu już pocięty, w następny weekend mogę zrobić zdjęcia i Ci je podesłać.

 

No dobra to jak da rade to bardzo by mi sie te foty przydaly bo tak jak sie nie trzyma tego w rekach to ciezko sobie wyobrazic jak to ma wygladac dokladnie a popsuc nie sztuka. A moze orientujesz sie jeszcze czy do r1 rn 04 pasuje wydech od rn 09 a dokladnie czy rura ktora idze do kolektora nie bedzie obijana przez wahacz i czy w ogole tam wejdzie bo jest dluzsza i inaczej wyprofilowana . Z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, podeślę Ci fotki najszybciej jak to będzie możliwe. Jeżeli chodzi o dolot to powinien pasować aczkolwiek nie jestem pewien, w najgorszym wypadku zawsze można co nieco przerobić wykorzystując stary.

Edytowane przez TYSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...