Skocz do zawartości

Lubelskie zakończenie sezonu 2009


Robcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Przeklejam z Rider'sowej strony:

 

"DNIA 30.10.2009 R. (PIĄTEK) ORGANIZUJEMY MAŁE ZAKOŃCZENIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO 2009. PLANOWANA ZBIÓRKA MOTOCYKLI POD RIDER'SEM NA GODZ. 17.30. OD 18.00 DO 19.00 NOCNA PARADA MOTOCYKLI PO LUBLINIE. NA 20.00 ZAPRASZAMY NA KONCERT NASZEJ ZAPRZYJAŹNIONEJ KAPELI "HANGOVER":) WSTĘP WOLNY:)"

 

Rok temu bylo milo, zabawny byl klimat jazdy z plonacymi pochodniami (choc kiepskiej jakosci, bo gasly zaraz po ruszeniu)... bardzo przyjemna wspolna nocna jazda, a potem ciepla herbatka/browarek u Karola. Oby i w tym roku pogoda dopisala :crossy:

 

Zdrowka! R. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisze się na to:) nawet jak bedzie lekko kropić:)

 

napewno bedzie fajna imprezka pozniej:) moze zbierzemy jakas wieksza ekipe i klepniemy stolik?? pospiewamy sobie cos przy jakims rozgrzewajacym napoju i powspominamy wyprawy i imprezy bylo nie bylo konczacego sie juz sezonu 09??

 

 

p.s. mimo wszystko mam nadzieje ze jeszcze troche km nawiniemy w tym roku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniam szykuje się impreza:D Myślę, że uczestnictwo warte przemyślenia. No i zarezerwowania stolika bo pewnie trochę ludu przybędzie.

 

P.S.

Co prawda trochę dziś padało ale 40km nabiłem dzisiaj, nawet lekki off road zaliczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam, bo dziś czwartek a widzę, że zastój w tym temacie :>

 

No i jak tam plany? Zrobimy bardache?

Zaklepał w końcu ktoś ten stolik?

 

Podpisuję się pod tymi słowami :biggrin:

Edytowane przez Aganieszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...u mnie 2 stopnie - ide sprawdzic czy motór odpali :buttrock:

 

Odpalil, odpalil :crossy:

 

Chociaz bylo o wiele zimniej niz rok temu, to i tak chetnych na wspolna wieczorna jazde nie zabraklo. Paradowalismy po lubelskich ulicach z wielkim hukiem, a i potem tez bylo sympatycznie :biggrin:

 

Oficjalnie lubelski sezon zakonczony... oby zima byla krotka, a rozpoczecie sezonu 2010 nadeszlo szybko :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka motorkow bylo ,pogoda w miare dopisala (przynajmniej nie padało) humory tez. Sam nie spodziewalem sie tak duzej frekwencji. Widzialem ze pare osob robilo fotki , jezeli to jest mozliwe prosze o link .

Pozdr i do nastepnego . :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie sezonu udane jak najbardziej :icon_biggrin: mimo to ze było zimno :icon_razz: Koledzy i koleżanki jak będziecie coś wiedzieć o zdjęciach lub filmach piszecie na forum bo jak narzazie nic nie widać na stronie Ridersa chyba ze to kwestia aby czasu :bigrazz: . Do zobaczenia na rozpoczęciu w przyszłym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Widzialem ze pare osob robilo fotki , jezeli to jest mozliwe prosze o link .

Pozdr i do nastepnego . :buttrock:

 

...ja zrobilem kilka fotek, ale telefonem - wyszly tak fatalnie, ze nie ma sensu nawet ich pokazywac. Moze ma ktos lepsze - rowniez chetnie zobacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...