Skocz do zawartości

RSV FACTORY


kamikazze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miała być wersja R, miała być na wiosnę...

Nie wytrzymałem - jest Factory

I wszystkie winkle moje :biggrin:

...

 

 

Witam,

 

Gratuluję wyboru i życzę samych dobrych wrażeń.

Widzę, że jest nas coraz więcej :icon_mrgreen:

 

Ja także chciałem Grzmota w wersji Factory, ale kasy zabrakło :(

Za to wiem, że przede mną nikt więcej na niej nie jeździł :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Długo się sprzedawała Twoja czarnula??bo widziałem ją na alledrogo

 

Jak tą się jeżdzi w porównaniu do tamtej co???

 

robi wrażenie taraz choć tamta tez była śliczna

 

2 tygodnie na allegro i poszła.

 

różnice tak na szybko:

RSV RP miała mocniejszy dół a na górze było dużo słabiej. Była dużo brutalniejsza przy niskich obrotach. Na np. rondach trzeba było jeździć na półsprzęgle, itp. Teraz jest łagodniej, przytulniej. Pozycja za kierownicą w nowszej jest moim zdaniem wygodniejsza.

RSV RP prowadziła się naprawdę bardzo dobrze na winklach - stabilnie, myślałem że lepiej być już nie może, ale Factory jest naprawdę jeszcze bardziej imponująca. Już podczas pierwszych 100km od zakupu, instynktownie składałem się przy prędkościach ok. 180-200kmh do maksimum.

Ogólnie charakterystyka silnika nowszej RSV bardziej przypomina rzędówkę, od 4000obr ciągnie jak lokomotywa, przy 10000 trzeba wbijać wyższy bieg bo dalej nie ma sensu, znika moment.

 

pzdr i może do zobaczenia!

dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie na allegro i poszła.

 

różnice tak na szybko:

RSV RP miała mocniejszy dół a na górze było dużo słabiej. Była dużo brutalniejsza przy niskich obrotach. Na np. rondach trzeba było jeździć na półsprzęgle, itp. Teraz jest łagodniej, przytulniej. Pozycja za kierownicą w nowszej jest moim zdaniem wygodniejsza.

RSV RP prowadziła się naprawdę bardzo dobrze na winklach - stabilnie, myślałem że lepiej być już nie może, ale Factory jest naprawdę jeszcze bardziej imponująca. Już podczas pierwszych 100km od zakupu, instynktownie składałem się przy prędkościach ok. 180-200kmh do maksimum.

Ogólnie charakterystyka silnika nowszej RSV bardziej przypomina rzędówkę, od 4000obr ciągnie jak lokomotywa, przy 10000 trzeba wbijać wyższy bieg bo dalej nie ma sensu, znika moment.

 

pzdr i może do zobaczenia!

dawid

 

 

ZAZDRASZCZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ja narazie musze się pobujać jeszcze moją

 

ale ta Twoja to bajeczka teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...