Skocz do zawartości

SR czy RS? Proszę o rade.


Salwi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkim!

 

Jak w temacie, proszę Was o radę. Aktualnie śmigam Aprilią SR 50 LC 96 rok, jednak zamierzam przerzucić się na coś ciut większego, ponieważ fakt - kupiłem tą SR za marne pieniądze (2000zł) ale nie opłaca mi się już w nią inwestować, dla tego zamierzam sprzedać ją, a kupić coś lepszego. Myślałem nad kupnem Aprili SR 50 2000 rok max, ponieważ zależy mi na tym aby to był silnik Minarelli i nie Di-tech. Do dyspozycji będę miał jakieś 7-9 tys. Myślałem właśnie nad kupieniem tej SR za jakieś marne pieniądze (2-3 tys.) ładne malowanie i tuning na klasę Sport (80ccm). Rozważam również kupno Aprili RS 80/50, rok do 04-05. Tylko właśnie tutaj jest dylemat. Nie wiem jak w tych RS'kach jest z mocą i i przyśpieszeniem. Aktualną SR'kę mam zrobioną bardziej Vmax niż moc, jednak teraz marzy mi się bardziej pod moc SR/RS. Chciałbym poznać Wasze zdanie na ten temat, co byście mi doradzili?

 

Pozdrawiam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz pow. 16 lat, rób prawko A1 (max 600zł) i kup rs 125. w najgorszym wypadku zostaje Ci 6400zł. za takie pieniądze masz rs 125 gs (gs- wersja w pełni odblokowana od nowości). obczaj:

http://photos03.allegroimg.pl/photos/orygi...59/47/742594781

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ostatnio dużo rozważałem nad cbr'ką 125, nsr'ką 125 i rs'ką 125. Prawko A1 właśnie mam w planach zrobić, i tak dylematuje, co lepsze. Pod względem mocy niby najlepsza jest RS'ka (34 km), jednak nie należę do grona osób lubiących mieć coś takiego samego jak inni (kumpel właśnie też kupuje RS'ke 125). W najgorszym wypadku zakupie RS'kę jednak zastanawiam się, co myślicie o NSR'ce albo CBR'ce. CBR 125 ma zaledwie 14 km, NSR'ka ciut więcej (ok 28 km). Zastanawiałem się właśnie nad NSR'ką. Co o tym sądzicie?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...