Skocz do zawartości

A moze tak do LWOWA??


diamono/ducati
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm 12-18 - to tydzien po swietach..

Nawet nie tydzien a nastepny dzien, jak na razie jest dwoch potencjalnych chetnych ale z tego co diamono pisze pasowalo by co najmniej 5 moto aby taki wyjazd mial sens.Mam na mysli skorzystanie z jej pomocy i jeszcze jakiegos kumpla tam na miejscu. Nie wiadomo jak pogoda wypali, z tego co mowia moze byc nieciekawie.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie bedzie ciekawo w kazda pogode ;-) a to ze zbieram ekipke mniej wiecej 5 motorow - to dla ulatwienia sprawy ;-)

 

co do mandatow- zgadzam sie - malo sie targowali ;-)

co do dziur - no coz.... sa ;-)

 

wlasnie jestem teraz we Lwowie i wszystlo jest OK ;-)

pozdro

 

PS no i co? wybieracie sie czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyjazdu na Ukraine zrobil sie czeski film. Nie wiadomo o co chodzi, nikt nic nie wie.

w sumie bedzie ciekawo w kazda pogode
w to nie watpie ale chodzi o dojazd a w deszczu to nie przyjemnosc.

Na pewno sie tam wybierzemy pytanie tylko kiedy. Z takiego zaprowszenia nie mozna nieskorzystac ;)

pozdro i wesolych swiat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEKUJE za pozdrowienia....

jestem juz w Polsce i mam nowe wiadomosci....

i tak.... po wejsciu Polski do Unii na ukrainskiej granicy trzeba bedzie wypelniac jakas "migracyjna karte"...juz sa takie i juz daja wypelniac,ale nie zawsze... wiec po mozliwosci warto pytac u celnikow czy powinniscie ja wypelniac czy nie..bo pozniej jak juz bedziecie wyjezdzac z Ukrainy moga poprosic was o zlozeniu tej karty.. i moga byc jakies problemy...

co do pogody.. pogoda we Lwowie nie bardzo sie rozni od pogody w Lublinie

co do paliwa..

to za benzynkę 95 jakieś 1,80 pln, za 98 jaieś 2,20 pln i czym dalej od granicy tym lepiej.
aco do lata to cena na beazyne moze zwiekszyc sie..iiiiii nie radze kupowac na CPNach odrazu przy granicy

 

a co do terminu...mam nadzieje ze wybierzemy sie...jak ktos bedzie jechal-dajcie znac.

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Adas ten wyjazd nie doszedl do skutku, przynajmniej nie z grupa z ktora mialem jechac. Sprawa wyjazdu po prostu z roznych wgledow ucichla.

Znajac Cie jestem prawie pewien ze na wiosne zbierze sie chetna ekipa do takiego wyjazdu. Jak tylko czas pozwoli i Jawa nie bedzie zawolna do reszty ekipy to z checia sie na to pisze.

Bulson ja tam do Ciebie w koncu przyjade

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER
Adas ten wyjazd nie doszedl do skutku, przynajmniej nie z grupa z ktora mialem jechac. Sprawa wyjazdu po prostu z roznych wgledow ucichla.

Znajac Cie jestem prawie pewien ze na wiosne zbierze sie chetna ekipa do takiego wyjazdu. Jak tylko czas pozwoli i Jawa nie bedzie zawolna do reszty ekipy to z checia sie na to pisze.

Bulson ja tam do Ciebie w koncu przyjade

pozdrawiam

Pewnie, ze dojdzie. W koncu to rzut beretem, a ja zawsze bardzo chetnie jezdze na zielona Ukraine, chocby na jeden dzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...