Skocz do zawartości

Uwaga złodziej Wrocław


Chris
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś sk...wiel dzisiaj w nocy z ulicy Stanisławowskiej ukradł mi z garażu prawie nowy kask KBC, kurtkę motocyklową i lampę do Kawy ZX12R. Rzeczy leżały na siedzeniu w moim samochodzie. Osiedle zamknięte, garaż w piwnicy, myślałem, że jest bezpiecznie. Nie zamknęłem auta przez przypadek, może to i lepiej, bo straciłbym jeszcze szybę.

Wszystko jest bardzo charakterystyczne:

-lampa przednia uszkodzona po szlifie- popękana obudowa i brak kawałka klosza (nie wiem po co komu coś takiego)

-Kask KBC, rozmiar XL, niebiesko-czarny (bardzo mało motocyklistów używa tej firmy- i do tego to pstrokate malowanie czarno-niebiesko-srebrne)

-Kurtka z materiału, rozmiar XXXL firmy 4-biker z rozdarciem na lewym łokciu po szlifie (nie mam pojęcia po co to zabierał, jest praktycznie nie sprzedawalna w tym stanie i rozmiarze)

 

Gość ryzykował, a nie zarobi na tym za wiele.

Może sprzedać ewentualnie kask za bezcen.

Strasznie mnie to wkurzyło.

 

 

 

Mój apel do motocyklistów z Wrocka- gdyby ktoś przyuważył skradzione rzeczy, proszę o kontakt. Moj tel 691058414.

 

Mam pewne podejżenia, gdyż nie jest to pierwsza kradzież w tym garażu podziemnym, więc musi być zamieszany ktoś z naszego budynku, kto wpuścił złodzieja, bądż sam dokonał kradzieży. Złodzieju, strzeż się!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...