Skocz do zawartości

Kawasaki nie wiem jaki to model


karolb123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Na wstępie nie wiem w jaki dział miałem to wrzucić, dlatego daje to tu. Pytam z tego względu, bo otrzymałem od wujka motocykl, który otrzymał go za nie dużą sume na wsi. Historia jest ciekawa bo nie wiadomo co to jest i ile to warte. Wiadomo, że motor został przywieziony z zagranicy jako dawca do przeszczepu wielu elementów. Motor ma kilka rozpoznawalnych cech takie jak: napęd wałem Kardana, napis markerem na baku 2006 ( nie chce mi się wierzyć) , z tyłu bęben przód tarcza i to wszystko. Nie zbyt duże gabaryty jak na choppera. Będe wdzięczny jeśli ktoś pomoże bo motoru nie mam zamiaru składać gdyż brak pieniędzy i dokumentów to wymusza. Celuje w jakieś Kawasaki z połowy lat 90 i pojemność koło 800ccm. W ogóle szukałem na google jakie to Kawasaki i nic nie znalazłem bo albo nie pasują felgi albo bak dlatego zaczynam wątpić, że to Kawasaki.

Oto fotografie:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d57b0b0e91658a4d.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5058c5372dacb243.html

 

Z góry dziękuje za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema kolego, masz do czynienia z kawą vn 750 bez wątpienia. O nawet się zrymowało ;)

No więc pełna nazwa to Kawasaki vn 750 Vulcan. W 2006 roku były jeszcze produkowane na rynek USA :)

Pozdro.

 

 

Dzięki wielkie, to na pewno to, ale masz oko po takich zdjęciach odgadnąć co to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety było Kawasaki.Bo motocykl bez silnika to już nie jest motocyklem.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...