Skocz do zawartości

17-19.07.2009 XXI ZLOT MOTOCYKLOWY Szklarska Poręba


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Best będę w piątek ale z roboty wróce ok 18:30 zanim sie ogarnę z obiadem itp. to do szklarskiej zawitam nie szybciej niż o 21 z minutami przy zacnym szorowaniu :) Pzdr i do zoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasz wyjazd teraz stoi pod dużym znakiem zapytania ;( kolega jechał do nas motorem dziś i zginą ;(

 

O w morde

Kondolencje dla rodziny!

 

Co do lokalesów i turystów jakoś sie statnimi laty nie palili żeby nas oglądac :icon_twisted:

ONLY THE BRAVE CONTROLS A BANDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro powinienem wiedzieć wszystko dokładnie tzn. już dzisiaj. Bardzo chciałbym być na zlocie, ale na prawde świadomość, że jechał specjalnie do nas.. żeby przenocować u brata mojej dziewczyny.. pogadac ;/ ahh 16lat.. do zlotu chłopaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z polany zlotowej chłopaki już się szykują,jest już pierwszy zlotowicz z niemiec na jakimś austryjackim weteranie :icon_biggrin: drugiego mijałem w drodze powrotnej :crossy: .

 

Do jutra!!!!!!!!! :buttrock: :flesje:

ONLY THE BRAVE CONTROLS A BANDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudy a moze Czechy??? Zlot w tym samym terminie 40 km od Szklarskiej w miejscowosci Liberec... Tanio, dobrze, kulturalnie itp.

Z Polski jedzie dosc spora ekipa... Wschowa obowiazkowo takze zawita...

 

Pozdrawiam

 

Ilek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak panowie powracaliście/

 

 

 

 

 

 

Ale bagno na polanie :icon_rolleyes: ogólnie imprezka mi się podobała szczególnie w piątek dałem ostro w czape i poszaleliśmy koło parasoli :buttrock:

ONLY THE BRAVE CONTROLS A BANDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkudlar co chcesz, chociaż się nie kurzyło :P a tak poważnie to tyle błota jeszcze na imprezie nie widziałem, spieprzałem tam jak najszybciej sie dało, wystartowałem z tego poligonu ok 7:15 (udało sie odziwo wyjechać bez gleby) podziękowania dla Kolesi którzy mi hayę pchnęli bo po błocie i trawie sama nie chciała iść ;) w domu byłem ok 9:30 i to z przerwą pod legnicą na kawę z paliwiarni. Co do rozbieranki to załapałem sie już tylko na końcówke, ale i zakończenia też ciekawego nie było, a pani to pewnie po godzinach w ochronie dorabia ;) Dziadek tylko nie mów, że byłeś w tej ekipie z rozjebanego czerwono-czarnego pick-up`a (terrano?) co to zahaczył o HD`ka i przytargał pod przednim kołem jedna z ławek, a podczas akcji wycofywania roz**bał jeszcze ten dmuchany wjazd ... Choć ten koleś doprowadzony do temp. wrzenia , napierdalający przeciwnika rurką (lub czymś tego rodzaju) też był "udany". Przed wyjazdem pakując graty humor poprawił mi Poldek Truck z lubinpex catering który to z rozpędu chciał się przeprawić przez to błotne bajoro, niestety poległ, został tam. Czy może ktoś wie czy go wytargali ?? ;) Reasumując było by zajebiście gdyby nas pogoda nieco bardziej rozpieściła ... Pzdr. Teraz byle do Woodstock`u :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...