Skocz do zawartości

Integracja z Garwolinem i Warszawą - MORSKIE OKO


Situ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Nazywam sie Paweł, jestem z Garwolina.

Mam pomysł urządzenia jednodniowego spotkania nad małym pobliskim jeziorkiem nazwanym Morskie Oko.

http://morskieoko.prv.pl/

Wejdzcie z Zdjęcia 2004, tam najlepiej widac co to warte :biggrin:

 

Fajne miejsce, kawałek plaży, miejsce na ognicho, mozliwośc popływania, poskakania z pływających kłód oraz z łancucha z drągiem przewieszonym na drzewie gdzie mozna sie rozbujać i klapnąć dupą w wode :biggrin: Załatwi się moze jakąś łódke lub ponton...

A przede wszystkim będzie integracja, mile widziane gitary, ja biore wiosło i akordeon :icon_exclaim: Miło będzie jesli przyjedzie od Was jakaś grupka :icon_exclaim:

 

Termin przewiduje na 2 połowe lipca w niedziele. Zjechac trzeba sie tam w godzinach porannych aby zaklepac najlepszą miejscówke na plaży.

Jest kawałek placu na postawienie motorów, będą cały czas na widoku z plaży.

 

Pozdrawiam

Piszcie co myslicie na ten temat :icon_exclaim:

 

Paweł Sitek

V.R.O.C.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę.

 

Dla uściślenia podaję link do jeziorka: Morskie Oko

 

Troche dupy ta mapka, i tak nie trafią jak jada pierwszy raz :biggrin: Tam jest kilka zjazdów, z czego jeden jest własciwy a reszta w las. Stosowne bedzie ustawić sie w Garwolinie i stamtąd ruszyć

 

Grupe z Warszawy poprowadzi sie przez Góre Kalwarie, zajmie się tym moja prawa reka, a Lublin przywitam osobiscie i doeskortuje na miejsce.

 

Chciałbym przez najblizsze 2 tygodnie sie rozeznac ilu chętnych by było.

 

Badger - wyraź swoje zainteresowanie w dziale Warszawa, niech tamtejsi widza ze cos sie rusza :icon_razz:

 

BTW - mam nadzieje ze są w Lublinie posiadacze Kawasaki VN, byłoby super przejechac sie w barwach Vulcan Riders :icon_exclaim:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...