Skocz do zawartości

<<< ZLOT MOTOCYKLOWY KOMARÓWKA PODLASKA 2009>>>


CZESIO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jedzie ktoś może w sobotę? Może być i z rana! :smile: My z Palcem i kilkoma osobami z Białej Podlaskiej wyjeżdżamy niestety dopiero w sobotę :banghead:

 

I od razu bardzo proszę o przytrzymanie miejscówki na rozbicie namiotu!! :notworthy:

 

 

 

Będzie ktoś może leciał z okolic Chełma na zlot?

 

ANIIIIS :icon_exclaim: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:crossy: jedna z grup bedzie jechac po miejscówkę w piątek koło 18:00 z Lotosu czyli ja Majusz Mikołaj Ksidzu i własnie dlatego o 18 bo czekamy na Anisa kto chetny z Lublina na Lotos koło 18 pisac :crossy:

 

...czyli wyjazd o 16-tej w piatek juz nieaktualny? Kasia i ja tez sie w piatek wybieramy.

 

Co Wy na to, zeby grill'a malego zabrac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ze moze zadam dla Was glupie pytanie,

ale o ktory Lotos Wam chodzi?

 

O taki jeden z helikopterem :biggrin: Jadąc z Lublina do Lubartowa wjeżdżasz do miejscowości - Łucka (tuż przed Lubartowem) Przy głównej drodze, po prawej stronie znajduje się stacja Lotos (nie da się jej nie zauważyć!!) z helikopterem ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez pisze sie na sobotni wyjazd z Lotosu, tylko napiszcie dokladnie o ktorej odjazd, bo przed 8 to jest 7:40 i 7:55... Robcio_LBN - bierzesz grila, czy ja mam wziac? Bo mialem brac, ale w takim razie dwoch nie ma co... I z grilem nie zapomnij węgla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Robcio_LBN - bierzesz grila, czy ja mam wziac? Bo mialem brac, ale w takim razie dwoch nie ma co... I z grilem nie zapomnij węgla :)

 

...ja nie mam takiego malego grill'a. Myslalem, ze kupie i wezme, ale jezeli masz to zabierz swoj, a ja wegiel zorganizuje, ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez takiego malego grila nie mam i liczylem,ze Ty masz skoro sie oferujesz, ale w takim razie kupie cos,zeby sie do sakwy zmieściło :) a Ty skombinuj wegiel :)

 

:icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: Ok! Wegiel bede mial! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilku znajomych chce jechać :crossy: z rana, 8:00 w sobotę, ja również skłaniam się ku tak wczesnemu wyjazdowi by móc się zaaklimatyzować :flesje: :buttrock:

Wstępnie zbiórka na lotosie przed 8:00...

 

Przystaję na ten pomysł :wink: Wiem, że Gazda i paru jego kolegów tez ma się pojawić :smile:

Edytowane przez Aganieszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...