Skocz do zawartości

Sandomierz-28.06.09:-)


pszczola35
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dzięki dzięki dzięki super sprawa wypad pierwsza klasa towarzystwo doborowe ubawiłem się i wyjeżdziłem jak rzadko kiedy co prawda w drodze powrotnej niewiele widziałem pod słońce i jechałem na pamięć ale co tam myślałem że moja pasażerka coś widzi ale taż nie więc jazda była bez trzymanki gorąco pozdrawiam i nie mogę się doczekać kolejnego wypadu :buttrock: :crossy: :notworthy:

 

Dzięki dzięki dzięki super sprawa wypad pierwsza klasa towarzystwo doborowe ubawiłem się i wyjeżdziłem jak rzadko kiedy co prawda w drodze powrotnej niewiele widziałem pod słońce i jechałem na pamięć ale co tam myślałem że moja pasażerka coś widzi ale taż nie więc jazda była bez trzymanki gorąco pozdrawiam i nie mogę się doczekać kolejnego wypadu :buttrock: :crossy: :notworthy:

a zapomniałem o przecinkach i takich tam ale co tam poszło :bigrazz: :icon_rolleyes:

 

Ja już też w domu chociaż troszkę mniej szczęśliwie - po drodze zaliczyłem szlifa po zdrapkach i trochę się poobijałem.

Mimo wszystko wypad oceniam jako udany. Cieszę się że mogłem Was wszystkich poznać :flesje:

 

Situ- byliśmy w Sandomierzu a to co widzę na fotkach to chyba Kazimierz n. Wisłą

No wiesz co jak chciałeś sobie piling zrobić trza było gadać byśmy Cię poszorowali ale żeby od razu po asfalcie lekka przesada :wink: dobrze że nic się nie stało pozdr :flesje:

Edytowane przez krucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jakiś pechowy dzionek na te wywrotki, dobrze że wszyscy cali. Ja również dziękuję wszystkim za wycieczkę, miło mi było wszystkich poznać. Następnym razem trzeba się jakoś dogadać, żeby jakoś po ludzku razem jechać, z wypracowanym kompromisem prędkości, coby wszyscy byli zadowoleni:) i nie gadali że za wolno jechałem bo jak ja prowadziłem przez parę km to 100 nie schodziła :icon_razz: . A w drodze powrotnej to już igrałem ze śmiercią, bo mi kumpelka poleciała na Pawła.....albo na tylne siedzenie jego maszyny :bigrazz: i musiałem ich dognać.

Fotki postaram się jakoś dostarczyć tylko muszę założyć sobie gdzieś konto.

 

PS. Właśnie się zorientowałem że mam konto pocztowe na googlach wiec pewnie bedzie to picasa - ale to już nie dziś...

Edytowane przez jan_pawian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jakiś pechowy dzionek na te wywrotki, dobrze że wszyscy cali. Ja również dziękuję wszystkim za wycieczkę, miło mi było wszystkich poznać. Następnym razem trzeba się jakoś dogadać, żeby jakoś po ludzku razem jechać, z wypracowanym kompromisem prędkości, coby wszyscy byli zadowoleni:) i nie gadali że za wolno jechałem bo jak ja prowadziłem przez parę km to 100 nie schodziła :icon_razz: . A w drodze powrotnej to już igrałem ze śmiercią, bo mi kumpelka poleciała na Pawła.....albo na tylne siedzenie jego maszyny :bigrazz: i musiałem ich dognać.

Fotki postaram się jakoś dostarczyć tylko muszę założyć sobie gdzieś konto.

 

PS. Właśnie się zorientowałem że mam konto pocztowe na googlach wiec pewnie bedzie to picassa - ale to już nie dziś...

a kto nie był zadowolony ;) ta od razu ze śmiercią :icon_evil: Ania chyba tego nie czyta bo nam się dostanie :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto nie był zadowolony ;)

No były małe skargi i zażalenia :biggrin:

ta od razu ze śmiercią :icon_evil:

No miejscami to miałem ze 160, przez las....jakby jakaś sarenka chciała z bliska obejrzeć motocykl to bym se polatał :biggrin:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzieki za wypad.

 

Ja nie bede pisal ile lecialem przez las i to po mokrym :-).

Dodam tylko ze w Kalwarii czekalem na Was prawie godzine - ale za to spokojnie zdazylem zatankowac i wypic kawe.

Dobrze ze wszystkie przygody skonczyly sie bez wiekszych urazow.

 

Do nastepnego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko ze w Kalwarii czekalem na Was prawie godzine - ale za to spokojnie zdazylem zatankowac i wypic kawe.

 

Nie myśl sobie że taki szybki byłeś bo my też przerwę mieliśmy po drodze, na małe co nie co:)

 

 

 

No dobra. Nie myślałem że tak łatwo z tymi fotami pójdzie.....niewiele, takie tam pstryknięcia

 

http://picasaweb.google.pl/krzysztof.grome...feat=directlink

Edytowane przez jan_pawian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No były małe skargi i zażalenia :biggrin:

 

ktoś coś słyszał? :icon_eek:

 

No miejscami to miałem ze 160, przez las....jakby jakaś sarenka chciała z bliska obejrzeć motocykl to bym se polatał :biggrin:

 

Tia a 260 przez łąki i pola :icon_mrgreen:

tam nie ma sarenek tylko koziołki matołki :biggrin:

Edytowane przez krucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, ja dotarłem do domu chyba jako ostatni, bo o 23 godz. Jechałem dość okrężną drogą, ścigając się z błyskawicami, ale udało mi się dojechać bez kąpieli i bez ekstremalnych przygód.

Wyjazd bardzo fajny, dziękuje wszystkim za miłe i wesołe towarzystwo. Mam nadzieję, że jeszcze gdzieś się z Wami wybiorę, choć u mnie z wolnym czasem krucho.

Postaram się zamieścić gdzieś fotki ale najpierw muszę załapać jak się to robi.

Pozdrawiam całą ekipe.

Ps. Czy nikt nie znalazł na naszym parkingu koło starówki mały futerał od blokady tarczy, na 100% go tam posiałem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

fajnie bylo, ale odnioslam wrazenie, ze nie kazdy zapoznal sie z regulami jazdy w grupie, wiec wam przypominam

 

http://www.sunsethog.com/groupRiding.html

 

http://www.scrc.pl/index.php?s=16#4

 

 

 

 

zapraszam na srodowe rybki, dobra praktyka do nauki jazdy w grupie

 

ps, kiedy nastepny wyjazd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo jazdy w grupie:

 

Tempo było troche za szybkie miejscami. Wy jechaliscie sobie na trzech Hondach ponad setkę po zakrętach, a ja chopperem musiałem zwalniać do 70 by na pobocze sie nie załapać.

Potem musiałem drzeć 130 zeby Was dopędzić co na moim motocyklu nie jest ani bezpieczne ani przyjemne.

 

Mysle ze tempo należy dostosować do najsłabszego i najmniej zwrotnego motocykla w grupie, bo później to wyglądało tak ze hondy poszły przodem a reszta została daleko w tyle.

 

No i nie czepiajcie się o ta jazdę 60km/h.

Nie wiem o który moment chodzi, ale to chyba tam gdzie nawierzchnia była frezowana i rzucało mi dupą na wszystkie strony, więc jak dla mnie to tempo było jak najbardziej odpowiednie.

Wszyscy dojechali szczęśliwie i bezpiecznie a że 5 minut później to nic sie chyba tragicznego nie stało.

Edytowane przez Situ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo jazdy w grupie:

 

Tempo było troche za szybkie miejscami. Wy jechaliscie sobie na trzech Hondach ponad setkę po zakrętach, a ja chopperem musiałem zwalniać do 70 by na pobocze sie nie załapać.

Potem musiałem drzeć 130 zeby Was dopędzić co na moim motocyklu nie jest ani bezpieczne ani przyjemne.

 

Mysle ze tempo należy dostosować do najsłabszego i najmniej zwrotnego motocykla w grupie, bo później to wyglądało tak ze hondy poszły przodem a reszta została daleko w tyle.

 

No i nie czepiajcie się o ta jazdę 60km/h.

Nie wiem o który moment chodzi, ale to chyba tam gdzie nawierzchnia była frezowana i rzucało mi dupą na wszystkie strony, więc jak dla mnie to tempo było jak najbardziej odpowiednie.

Wszyscy dojechali szczęśliwie i bezpiecznie a że 5 minut później to nic sie chyba tragicznego nie stało.

Pawełku, dajże spokój...Było extra! Wypad naprawdę super! Aha, następnym razem obowiązkowo pozsuwamy stoły i nie ma to tamto. Mam prośbę podajcie mi swoje tel. na PW, coby się jakoś zgrywać na kolejne wypady-razem z imionami, łaaaaadnie proszę..... :notworthy: I jeszcze jedno, bo poadły pytania.Ta grupa, która nas dogoniła przed szlabanem szukała mnie...Razem z Wami ( to była Mariolka ze swoimi kompanami) . Mieli niestety bardzo okrojony czas i pognali do Czarnoladu. Podobno Krzyś pięknie im deklamował wiersze Kochanowskiego...No cóż ,oni mieli wiersze,a my świetną muzykę gitarową. :biggrin: Ukulturalniać się już czas...

 

Bardzo Wszystkim dziękuję za mile spędzony czas, Situ...za tą cieszącą się mordę...W dziób :biggrin:

 

Sciskam, owad miodopędny

 

BTW. Wypad będzie,a jakże ! Następny już niedługo...Może tym razem wypuścimy się na Północ Polski? Bory Tucholskie, Kaszuby....Mazury? :biggrin:

 

Edytowane przez pszczola35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pszczółko - ja nie kwestionuje ze było extra, bardzo mi sie podobało :biggrin:

 

Tylko jak juz zaczynają się sypać jakies uwagi to i ja dodaje coś od siebie.

Grupa sie nie utrzyma w całości jeżeli połowa to ciężkie choppery które muszą heblowac przed zakrętem żeby o las nie zahaczyc podczas gdy CB500 nawet takiego łuku nie poczuje.

Jadąc chopperem z tyłu za wami czasem mozna nie oszacować zakrętu bo go dobrze nie widać, a co by wtedy sie działo to wole nie myśleć.

 

To są kwestie dogadania się, każdy chyba zna mozliwości swojego motoru i można chyba dostosować prędkość tak aby kazdy był zadowolony :biggrin:

 

- 10 fotek z Kazimierza przybyło: www.situ.fotosik.pl

Niezbyt udane bo z komury ale conieco widać :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa sie nie utrzyma w całości jeżeli połowa to ciężkie choppery

 

Dlatego trzeba zrobic podzial na maszyny, albo .... umowic sie ze jest to lajtowa jazda a nie zapierdalanie !!!

Jesli jechal z Wami bandziorek, to On potrafi dostosowac sie do kazdej predkosci a reszta pewnie tez.

No i moze malo czasu bylo na zrobienie tej traski ??

Nie wiem.

Czesc ludzi z tej grupy znam i wiem ze potrafia fajnie ze soba smigac bez stresu i nerwow :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...