Skocz do zawartości

Dwa w jednym - zdałem prawko i kupiłem GSX-R 750 K6 :)


narazie_amator
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od 2 miesięcy mam prawko na moto i GSX-Re 750 K6. Dodam że jest to moje pierwsze moto. Bardzo proszę o nie zalewanie mnie falą krytyki, że to za mocna maszyna jak na pierwsze moto itd:) Wybór tak na prawdę był podytkowany tym że od zawsze podobały mi się sportowe motocykle i przeczytałem sporo pochlebnych opinii na temat tego modelu. W związku z sesją i pracą nie miałem zbyt wiele czasu na jazde, ale 1000 km udało mi się przejechać. Moje pierwsze spostrzeżenia są następujące:

1. Moto bardzo lekkie - duży plus dla początkujących.

2. Jak się jeździ z głową to można się równie dobrze(czytaj bezpiecznie) poruszać sportem jak skuterem.

Generalnie to jestem zadowolony z wyboru, biorąc pod uwagę, że moto szukałem od października ubiegłego roku i w końcu udało się kupić coś w dobrym stanie. Wcześniej widziałem chyba 7 identycznych modeli i wszystkie były mniej lub bardziej kombinowane. Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zawsze mozna bylo kupi cos co wyglada jak sport ale nim nie jest a wybor nie bylby taki maly .. ale coz twoj wybor jesli bedzie oki to tylko sie cieszyc ze sie udalo :)

Edytowane przez Notturno SV

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.

 

I Duuuuużoooo zdrowego rozsądku życzę.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...