Skocz do zawartości

I Knurowski Zlot Motocyklowy


noise of death
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pragnę serdecznie zaprosić szanownych kolegów motocyklistów na I Knurowski zlot motocykli, który odbędzie się w Knurowie k.Gliwic (3km od autostrady A4).

Impreza odbędzie się w sobotę o godzinie 16:00 na Placu 700-lecia podczas Dni Knurowa - największej knurowskiej imprezy.

W tym dniu na scenie pojawi się wiele zespołów, między innymi gwiazda wieczoru: zespoł Wilki. Będzie także wystawa samochodów tuningowanych, karuzele dla dzieci, i wiele innych atrackji.

 

http://images49.fotosik.pl/134/ac75d535a99fd868.jpg

 

Na wszelkie pytania chętnie odpowiem.

Jeszcze raz gorąco zapraszam!

Edytowane przez noise of death
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pragnę serdecznie zaprosić szanownych kolegów motocyklistów na I Knurowski zlot motocykli, który odbędzie się w Knurowie k.Gliwic (3km od autostrady A4).

Impreza odbędzie się w sobotę o godzinie 16:00 na Placu 700-lecia podczas Dni Knurowa - największej knurowskiej imprezy.

W tym dniu na scenie pojawi się wiele zespołów, między innymi gwiazda wieczoru: zespoł Wilki. Będzie także wystawa samochodów tuningowanych, karuzele dla dzieci, i wiele innych atrackji.

 

http://images49.fotosik.pl/134/ac75d535a99fd868.jpg

 

Na wszelkie pytania chętnie odpowiem.

Jeszcze raz gorąco zapraszam!

Jakiw atrakcje sa jeszcze przewidziane po za zespolem? Jakies konkursy? Striptes, miss mokrego podkoszulka? Co z noclegami, przewidujecie jakies pole namiotowe? Ile ma kosztowac wstep? Beda koszulki i znaczki zlotowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiw atrakcje sa jeszcze przewidziane po za zespolem? Jakies konkursy? Striptes, miss mokrego podkoszulka? Co z noclegami, przewidujecie jakies pole namiotowe? Ile ma kosztowac wstep? Beda koszulki i znaczki zlotowe?

 

 

Ja nie jestem organizatorem, poproszono mnie o zamieszczenie info, wiec to zrobilem.

Jest to zlot z okazji dni Knurowa, wiec Stripteasu nie bedzie, ani znaczkow itp. Wstep jest za free, oprocz zlotu motocykli bedzie zlot Knurowskiej Grupy Tunningowej, wiec beda 4 kolka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...