Skocz do zawartości

kupię cbr 1100xx


mucha56
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Honda CBR 1100 Super Blackbird, czarny

 

Rocznik 1997, pierwsza rejestracja 1997, 52 tysiące mil (83 tysiące km) potwierdzone (teraz z dużych liter :) Pełną Historią Serwisową - motocykl zawsze serwisowany u dealera, modyfikacje: tzw. aftermarket (tuningowany) regulator napięcia, złoty łańcuch i zębatka DID, opony Michelin Pilot Road 2 w bardzo dobrym stanie, Givi Wingrack II and Blackbird fitting kit (zestaw pod montaż kufra tylnego i bocznych), Automate III Battery exerciser (jakieś ustojstwo do optymalizacji pracy akumulatora :biggrin: ), Oxford Gold immobilizer.

Motocykl jest w Anglii, właściciel to motocyklista, sprzedaje żeby kupić dom.

 

Cena 2400 funtów, moja prowizja 200 funtów, koszt przywiezienia 1400 zeta. RAZEM 14 660 złotych. Przegląd techniczny w Polsce załatwię Ci od ręki po kosztach (100 zeta).

 

Podaj maila wyślę Ci zdjęcia.

 

Opcja 2:

 

CBR 1100 Blackbird, czarny

 

Rocznik 1998, pierwsza rejestracja 1999, na liczniku 32 tysiące mil (51 tysięcy km), świeżo po przeglądzie technicznym, wygląda świetnie, pali na dotyk, opony spokojnie dotrwają do końca sezonu, nie wygląda na no to żeby kiedykolwiek był bity (sprawdzałem czujnikiem lakier, jest oryginalny) i nie ma żadnych zarejestrowanych stłuczek.

 

Motocykl jest w Anglii. Właściciel to motocyklista, sprzedaje motor bo przekroczył magiczną barierę 50tki i nie chce dalej jezdzić.

 

Cena 2000 funtów, moja prowizja 200 funtów + zwrot 10 za HPI check (raport sprawdzający historię motocykla w bazach danych DVLA, policji, firm ubezpieczeniowych i banków), koszt przywiezienia 1550 złotych. RAZEM 12750 złotych. Przegląd w Polsce jw.

 

Zdjęcia jw.

 

Jeśli jesteś zainteresowany to na PW, maila lub dzwon 0044 7704528911 (możesz też wysłać ssmana z tekstem blackbird i nr stacjonarnym w Polsce a ja oddzwonię)

 

Pozdrawiam

 

Konrad

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie było mnie przez weekend, odpisalem Ci dzis rano. Obie juz poszły. Za to jest kolejna:

 

Rocznik 2000, Pełna historia serwisowa, jeden właściciel od nowości, nigdy nie bita. Tuningowany tłumik, immobilizer. Niestety niebieska. Wysoki przebieg - 62000 mil czyli 99 tysięcy km - stąd niska cena. Poza tym wszystko OK, pali na dotyk, zadnych przecieków, nieszczelności czy innego syfu. Jest u autoryzowanego dealera Hondy - poprzedni właściciel oddał ją kupując nowy motor.

 

Cena 2499 funtów raczej nie do zbicia.

 

Cena dla Ciebie to 2500 funtów + moja prowizja 200 funtów + koszt przywiezienia 1500 złotych. Razem 15500 złotych. Byłoby taniej gdyby nie to że funt po 5,2 stoi :(

 

Zdjęcia masz już na mailu

 

Pozdrawiam,

Konrad

Edytowane przez duszolap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...