Skocz do zawartości

Zaproszenie na integrację w okolicach Łukowa --- 23 i 24 maja 2009r.


JOAŚKA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM Szanowne Towarzystwo!

 

W imieniu Romka Bazyla,który to skumał się ze zmotocyklowanymi z Łukowa w czasie pobytu na Jasnej Górze

( jakie owocne wyjazdy mogą być :biggrin: ) zapraszam Wszystkich razem i każdego z osobna na imprezę integracyjną :flesje: organizowaną przez Ludzi z Łukowa w najbliższy łikend czyli 23 i 24 maja 2009r.

Organizatorzy serwują jadło,polewają wódeczkę w celu lepsiejszej integracji a także zapewniają inne atrakcje.

I co najistotniejsze! Chcą WAS widzieć tam,gdzie wszystko to dziać się będzie.

 

Kulturalni ludzie nie odmawiają i jeśli są na TAK to zbiórka jest w sobotę 23 maja 2009r. o godzinie 11.30 na LOTOSIE ( niezorientowani dopytać ,czający znają namiary :icon_mrgreen: )

 

Romano prosił żeby w razie pytań dzwonić do Niego na komórkę nr 0-661-056-859

 

 

Pozdrawiam --- Joaśka :biggrin: :crossy: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, nie ma mnie w mieście raptem kilka miesięcy a tu takie nowości. Szkoda, że nie będę w stanie was ugościć w mym rodzinnym mieście tym razem :(

 

Mała rada: jedźcie trasą Kock-Radzyń-Łuków (Radzyń-Łuków to naprawdę ładny kawałek asfaltu, z kilkoma fajnymi łukami). Bo najkrótsza trasa przez Serokomlę jest cholernie podziurawiona na odcinku Suchowola-Wojcieszków-Łuków (w kilku miejscach musiałem zwalniać do 40 km/h żeby mi żołądka nie wywróciło). Kilka km więcej a dużo mniej stresu.

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, nie ma mnie w mieście raptem kilka miesięcy a tu takie nowości. Szkoda, że nie będę w stanie was ugościć w mym rodzinnym mieście tym razem :(

 

Mała rada: jedźcie trasą Kock-Radzyń-Łuków (Radzyń-Łuków to naprawdę ładny kawałek asfaltu, z kilkoma fajnymi łukami). Bo najkrótsza trasa przez Serokomlę jest cholernie podziurawiona na odcinku Suchowola-Wojcieszków-Łuków (w kilku miejscach musiałem zwalniać do 40 km/h żeby mi żołądka nie wywróciło). Kilka km więcej a dużo mniej stresu.

Dokładnie 6 km więcej.

A jakiś nocleg? Polw namiotowe, czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pędem przybędę !!!

Jak pisał wieszcz "w kupie siła".a..... fuj :evil: , co poeta miał na myśli? Nasza Guru, Mistrzyni zen, imam, ksiądz, mistyk, pastor, pop, szaman,kapłan, bhikku, bramin Joasia napisała "Kulturalni ludzie nie odmawiają" amen :notworthy: :crossy: :lalag:

Edytowane przez Anis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc po niecało-godzinnym pobycie melduje, że L.S.M. bardzo dobrze się bawi. W zasadzie to nie integracja tylko zlot. Jest kiełbacha, herbata, piwo i blacha. Zła pogoda ludziom nie przeszkadza, jak wyjeżdżałem to się tęcza pokazała (ale nie widać jej było z terenu integracyjno-zlotowego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziś byłam, wszystko zwiedziłam, wybawiłam się, pośmiałam, pojadłam i w ogóle i w szczególe :biggrin: Zlot mi się podobał, ale to chyba przede wszystkim ze względu na super ludzi :notworthy: (z resztą, jak zwykle :wink: ) organizacja i lokalizacja też w porządku :wink:

 

Do następnego!! :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach] pojadłam i w ogóle i w szczególe :biggrin: [ciach]

 

 

 

...biorac pod uwage ilosc dostepnego jedzonka - doslownie nikt nie mogl wyjechac ze zlotowiska glodny :biggrin:

 

Super bylo! Szkoda, ze nie moglismy zostac dluzej... oby wiecej takich imprez! :smile:

 

Kilka fotek z telefonu: http://picasaweb.google.pl/RobertRobbic/Ukow240509#

 

Zdjecie teczy zapozyczone, ale rzeczywiscie byla i to bardzo okazala :icon_biggrin:

 

Zdrowka! R ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie zatankowany samochód tatusia, który tak sobie stał przed domem, dowód leżał bezczynnie to grzechem było nie skorzystać. W ogóle fajne miejsce na zlocik jest parę piętrowych domków, teren ogrodzony, parking maszyn strzeżony z tego co widziałem, nawet zamykany na kłódkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle fajne miejsce na zlocik jest parę piętrowych domków, teren ogrodzony, parking maszyn strzeżony z tego co widziałem, nawet zamykany na kłódkę.

 

Dokładnie! Na dodatek lampy oświetlające cały teren, domki blisko siebie - wszyscy są razem, bardzo blisko do jeziorka/zalewu tudzież innego zbiorowiska wodnego (bo nie wiem co tam jest :icon_razz: ) wodzirej, który spisywał się na medal, integrujące konkurencje, ławeczki, stoliki, parasole itp. itd. Trochę dużo błota, ale buty i nogi można umyć :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozazdroscic, pozazdroscic.

Ja z Marysia do 20czerwca jestesmy zmuszeni odpuscic zycie towarzyskie, praca i nauka wygrywa, ale pozniej nadrobimy:) zrobi sie jakies spotkanko w "piwnicy"- wtajemniczeni wiedza o co kaman:)

 

Pozdrawiam i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...