Skocz do zawartości

Fajne trasy koło Wrocławia


blondi_2001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szkoda, że wszystkim pasuję następny weekend. Z żalem muszę napisać, że spędzę go we Wrocławskim szpitalu.

Tak na marginesie to jest też impreza w Ludwikowicach. 12-14 czerwiec. Ma być spora impreza.

Jutro generalnie jak nie będzie padać to po 14 gdzieś wyruszę. Może być Sobótka. Dołączy kolega z Bielawy i już jest dobrze. Jak ktoś ma chęć to czekam na info. Pozdrawiam.

Jest sobota rano. Pogoda jak na razie dopisuję. Idę zapracować na trochę benzyny i do spotkania.

Edytowane przez harbuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege z Dzierżoniowa,podpinam się pod temat , w niedzielę na shelu o 10.00 zawsze spotykają się motocykliści i pędzą w dal , mi podobają się Czechy .Dobre drogi , kultura kierowców i widoczki , jedzonko

Witam. Trochę z niedzielą mam problem. Moja trasa może zaczynać się dopiero od 14 godz. Obowiązki rodzinne. Taki los :banghead: .

Zawsze sobota, lub niedziela popołudniu :lapad:

Trochę się zaniosło, ale może coś się dzisiaj uda. Wskakuje w skóry i do przodu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym była chętna na okolice Sobótki, ale nie w ten, a w następny weekend smile.gif pozdr

 

ja rowniez, chetnie sie na to pisze.. takze ze mnie swiezynka i 120-130kmh to juz dla mnie predkosci gwiezdne :)

 

a moja ulubiona traska to: Mirosławice - Maniów - Mietków - objazd Ślęży - Rogów - Mirosławice.

 

jest tam sporo dobrego asfaltu, ladne dlugie otwarte zakrety, troche laskow, dla mnie bomba. 11-14 maja te traske strzele sobie po 2 razy dzienie :)

 

pozdrawiam

 

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jednak pogoda nam nie dopisała. Jak nie będzie padać to może Karpacz popołudniu?

Nie jestem pewien, ale czy kolega ktmmaster nie był może wczoraj na pikniku rodzinnym na Wrocławskiej w dzierżoniowie? Pytam bo motor podobny stał koło Quada :crossy: . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sorry że wciskam się w temat ale o którym Shelu kolega pisze we Wrocku czy Dzierżoniowie?

Jestem zainteresowany wyjazdem w sobotę/niedzielę po Bozym Ciele (może na 2 dni? :smile: ) do Czech. Wyjątkowo startowałbym ze Szklarskiej, ale powrót już do Wrocławia. Może jest chętny na niehardcorowy wyjazd (tempo 100-120 na prostych - to tylko Volusia VL800)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może polatamy któregoś razu w koło komina po górkach i zorganizujemy spotkanie w Kletnie. Spotkanie z soboty na niedzielę. Nigdy nie byłem, ale podobno fajni gospodarze i mocny klimat. Zrobimy ognisko, jakieś piwko. Kto ma weżmie drugą połowę i może być sympatycznie. Możemy pojechać do jaskini niedzwiedziej, zaliczymy jakieś sztolnie.

Jak będzie ktoś chętny to czekam na info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety co drugi weekend mam uczelnię :banghead: dlatego zależy mi na długim weekendzie. Ja na pewno będę jeździć. Jeśli ktoś ma ochotę to piszcie. Propunuję sie spotkać w Sobótce w sobotę 13.06 tak koło 12, chyba, że ktoś będize tez jechał z Wrocławia, to możnaby się juz wcześniej ustawić. Co Wy na to? :crossy:

Edytowane przez blondi_2001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety co drugi weekend mam uczelnię banghead.gif dlatego zależy mi na długim weekendzie. Ja na pewno będę jeździć. Jeśli ktoś ma ochotę to piszcie. Propunuję sie spotkać w Sobótce w sobotę 13.06 tak koło 12, chyba, że ktoś będize tez jechał z Wrocławia, to możnaby się juz wcześniej ustawić. Co Wy na to? crossy.gif

 

ja tez bede. wyskakuje o 11 na bielanach i trasa przez gniechowice.

 

pozdro

 

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...