Skocz do zawartości

1 Piknik Motocyklistów - Stary Sącz


Rekomendowane odpowiedzi

Jako współorganizator serdecznie zapraszam na:

 

Pierwszy Piknik Motocyklistów z okazji urodzin Sługi Bożego Jana Pawła II

Stary Sącz - Ołtarz Papieski

dnia 17 V 2009

 

Program pikniku:

 

- 12:00 - Msza Św. dla motocyklistów o bezpieczny i szczęśliwy sezon

- Jedzonko podróżnicze (kiełbaski i coś jeszcze, free)

- Mecz piłki siatkowej (prawdopodobnie, księża vs motocyklisci)

- Konkursy integracyjne (nagroda główna w konkursie - bak paliwa, jeśli wygra ktoś z pełnym bakiem dostanie gotowke na zakup paliwa)

- Parada motocykli na trasie: Centrum Pielgrzymowania - Starówka Starego Sącza - Rynek Nowego Sącza - zakończenie parady i spotkania pod Zamkiem

 

Zapraszam! Tereny naprawde piękne. Miejsce pikniku duże i przestronne.

Jakiekolwiek pytania i chęć przyjazdu proszę składać poniżej.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnawiam temat, bo zostalo pare dni do naszego zlotu. Zmartwilo mnie troche niskie zainteresowanie, no ale imrez motocyklowych jest teraz tak wiele, ze mozna przebierac garsciami.

Niemniej jednak, ponownie zapraszam do Starego Sacza, Twoja obecnosc moze sprawic, ze to spotkanie bedzie lepsze!

 

pozdrawiam! ~ :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie to było trochę mało motocyklistów:) zbyt mały rozgłos był(ja dowiedziałem się dopiero 2h przed)następnego dnia pytałem się kolegów czemu niebyli to nawet nie wiedzieli:) tak więc na next rok proponuje nadać temu "piknikowi" więcej rozgłosu :):) co do samego pikniku:):) to było fajnie ale szkoda mi tylko tych paru motocykli co leżało(z głupoty ich użytkowników w większości)

Ps. jest tu na forum facet od kawasaki(nie pamiętam jaki model) któremu najprawdopodobniej poszły panewki korbowodowe:P czarna kawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O reklamie wiemy. Poprostu poczatkowo miala to byc malutka impreza dla ok 50ciu-100 motocykli. Dlatego nie bylo za duzo rozglosu. Ale gdy znalezli sie sponsorzy to postanowilismy to rozszerzyc troche, nie mniej jednak bylo juz troche pozno. Nic sie nie martwcie, czlowiek na bledach sie uczy, za rok bedzie lepiej i Piknik bedzie oficjalnie ogloszony w prasie i necie. Co do motocyklistow nieszczesnikow, to zal mi tylko tego na Kawie, bo on faktycznie runal bez zgrywania sie, a drugi koles to sam sobie zawinil.

Mysle, ze jak na pierwszy raz to bylo bardzo dobrze i za rok przyjedziecie ponownie :)

 

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był jeszcze jeden który sie przewrócił:) ale to już nie w konkurencji:):)tylko na dróżce:)

Włoszku a Ty śpiewałeś;O kiedy?? pewnie za późno przyjechaliśmy:|

Edytowane przez kanak098
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzieki dzieki ;)

A śpiewałem psalm podczas mszy.

Trzeba pokazać, ze motocyklisci to nie tylko browar i imprezy, ale modlić to też sie umiemy :)

 

Aha, to w trasie to już nie dotarlo do mnie, przykro jak takie epizody sie zdarzaja, ale to jest jeszcze do przezycia. Wazne, ze nikt nie zginal. Nie raz bylem na zlocie a tu wiadomosc, ze jakis koles zginal w drodze na ten wlasnie zlot. To jest dopiero kwas, taka wiadomosc dostac i oglosic.. Maszyny sa do naprawienia, żyćko mamy tylko jedno :icon_exclaim:

 

pzdr

 

Witam Kolego.

Czy temat dalej aktualny ?

Jeśli tak to grupa kilku , może nawet kilkunastu motocykli z Mielca się pojawi. Tylko pisz szybko bo czasy niewiele .

Pozdro.

 

Sorry, ze nie odpisalem, ale nie zagladalem juz na forum, a troche pozno zadales to pytanie, na ktore zreszta odpowiedz byla powyzej. Mam nadzieje, ze byliscie z nami.

 

pozdrawiam!

 

 

Tutaj macie jeszcze fajna foto-video relacje zamieszczona przez member'a motoelita.pl :

 

 

enjoy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...