Skocz do zawartości

Woodstock Rally 2009


RaY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mieszkam tak niedaleko, ale nigdy nie moge sie wstrzelic z terminem! Ale kilka razy wracalem przez Kostrzyn w niedziele wieczorem jak juz bylo po woodstocku ! I tym razem niestety tez tak bedzie :lapad:

Bawcie sie dobrze! :flesje:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzegorzu szkoda, szkoda, przegapisz naprawdę pozytywną imprezę ale jak wiemy wszyskiego nie można zobaczyć i zaliczyć... Ynciol, pewnie , że możesz zostawić sprzęt na parkingu u Boanerges`ów i iść w pole woodstockowe z namiotem i gratami ale pamietaj , ze najbezpieczniej jest u motocyklistów, oaza taka , a jak chcesz to wtedy lecisz na ogólny wood !!! Sprzętem z pola woodstockowego będą Cie gonić a i jak będzie sucho i byś chciał tam latać to odrazu zamów sobie nowy filtr powietrza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudy miałem jechac z wami w zeszły,m roku moto ale wyszło ze jechałem pociągiem z ekipą w tym roku kroi mi się znowu zabawa na moto i nie wiem ilu ma sie zebrac z Leszna i okolic na wyjazd bo troche sceptycznie do tego podchodza ale mysle ze chociaż jedną maszyne uda mi się zabrać ze soba i pojechac tylko mówicie keidy wyjezdzacie i kiedy można sie dokleić oczywiście jeżeli można :)

 

jak już mówilem niebieski bandzior i jego pan z wydziargoloną nogą to moj znak rozpoznawczy ...tak się rpzynajmiej w zeszlym roku kwalifikowałem jeżeli pamiętasz:)

od zeszłego roku się wiele nie zmieniło no może troche więcej dziar :)

 

w takim razie do zgadania a ja dalej bede poruszać moje cioty z leszna kto by chciał jechac:)

 

btw masz sprzęta który by mnie interesował więc troche mi o nim opowiesz jak się spotamy :icon_twisted:

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki!

 

Będę dążył do tego żeby jednak wyjechac w piatek i smigac na 3 motongi. Chyba jednak zaparkuje się i rozbije na zlocie a imprezowanie na całym woodstocku.

 

Poprzypomina się troche starych czasów :P, już się doczekac nie mogę.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joey69 startuję albo w czwartek porą poobiednią ewent. piątek porą wczesno ranną, bynajmniej choćby skały srały muszę być na inauguracji bo to jest przeżycie ... Ciekaw jestem jak sie do tego odniesie Mr. Grzester ... Grześ kiedy planujesz, jak będzie z wolnym, jakieś konkrety Gało ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to wyglada tak mi pasuje i czwartek i piatek

tylko że:

Kumpel nr jeden hmm on by mógł jechac w czwartek popołudniu i raczej tak sie chyba zabierzemy wiec chyba sie dołączymy jak juz no i piątek też by mu chyba pasował co do drogiego kumpla to tu wygląda to tak że on dopiero w piątek koło 20 by jechał wiec klops z nim

I ostateczne pytanie co z moją wybranką jak ona pojedzie bo tu musi zagadać z chorobliwymi starszymi czy ją puszcza wogolę :icon_rolleyes:

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

wyjasniło sie u mnie troche sprawa:)

 

to tak jezeli kumpel wezmie w piatek wolne to wyjezdzamy w czwartek popołudniu wiec mozemy razem wybywac

jezeli kumpel nie wezmie wolnego to co najwyzej zostanie mi wyjazd w piatek...popoludniu ;/

 

i jest znowu czapa ;/

zobaczymy co kumpel zrobi

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już wole lepiej nie mysleć heh. Pzdr :)

 

bedzie czas to sam usłyszysz ta historie ona chyba najlepiej Ci zdoła to opowiedziec xD

 

a co do wyjazdu to moja jedzie czyli z mojej strony bedzie trzeba wypisac urlop na piątek by jechac w czwartek popołudniu z wami ale ja bym jechal w godzinach 15-17 bo o 14 wracam z pracy

 

czas zadzwonic do kolegi i spytac kiedy jedzie i drogiego namowic by wykorzystał urlop na ten jeden dzien wiec bysmy jechali na 3 i u was bysmy dolaczyli

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wciaz czekam na wiadomosc od kumpla ciagle niedostepny jest i nie wiem co z nim;/

poki co rozkminiam w co sie ubrac na wood

czy brac ciuchy motocyklowe..czy standardowy zestaw woodstokowych klamotow jaki zawsze brałem przez te 6 hmm a moze to juz 7 rok leci razem z wood sam juz nie wiem xD

 

Ok sprawa się w większości wyjaśniła wygląda to na chwile tutejszą tak:

Wszyscy jedziemy w czwartek tylko ze:

Ja jade w czwartek i dostosowuje sie do mych dwoch kompanów i ilicze an to że zaczekacie za nami i bysmy razem grupa pojechali godzina wyjazdu...to w krotce

Ja bede jechał ze swoją paniusia która przyjezdza do mnie w czwartek pociagiem bo siedzi aktualnie w skorzęcinie z rodzicami i się urywa od nich ..ponoc mam po nią jechac ale w to jest not real wiec ona pociagiem jakoś dojedzie

kolega nr 1 jedzie sam tylko musi zagadać z szefem by w piątek miec wolne...

Kolega nr 2 bierze swoją kobite (dzwine 66% jedzie z dzewem do lasu xD) i on na chwile tutejszą jedzie bez większych problemów tylko że teraz zapie**ala skromnie mówiąc by mieć na paliwo ..

 

Więc u nas to tak wygląda ...

szacowany plan wyjazdu z leszna myśle że koło 17 byśmy dali rade ja o 14 kończe prace a drogi kumpel 17 max 17.30 ale on już wyszykowany by był najwyzej bysmy w trasie poczekali albo wyjechali 10 minut pozniej r6 jets wiec zwalniac z drogi nie bedzie:)

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...