Skocz do zawartości

przesiadka z vn 800 na vn 1500


zubatini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich motocyklistow!! ;)

 

jak w temacie zapytuje sie Was co uwazacie o Vn 1500 Nomad jako drugim powaznym moto.... czytalem ze jako 1sze raczej odradzacie... a ja no jak wiekszosc zaczynalem od jakiegos komarka wski, mztki, jawy... ale to byly drobne wypady... wreszcie przyszedl rok temu czas by kupic cos japonskiego i wybor padl na VN 800 - naprawde dobrze jezdzilo mi sie na tym moto :D ale zrobilem jakies 3-4 tys km i nasz kochany sasiad - pepik - zagapil sie i w zadek mi wjechal... Bogu dzieki ze mna wszystko ok, ale moto poza licznymi rysami, rozwalona felga (i wszystkim co nad nia) ma rowniez skrzywiona rame (16minut / 5mm przesuniecia) wreszcie odzyskalem kase od ubezpieczlani (po 7 miesiacach - porazka;| ) no i stanalem przed powaznym wyborem co dalej.... jak rozmawiam ze znajomymi to slysze takie rady: "stara kawe najlepiej sprzedaj na czesci, kup cos nowego i wiekszego juz"... prostowanie ramy + koszt naprawy reszty to jakies 3-4k PLN...(poleca ktos naprawe zamiast kupna?!) a w przyszlosci i tak nie uzyskam juz 100% wartosci rynkowej... stad rozgladam sie za czyms nowszym i wiekszym... a ze Kawa mi sie podoba wizualnie to wybor padl na wieksza siostre poprzedniczki ;) z tego co czytalem to oleju te po 2000r juz nie biora... ale zmartwila mnie kwestia pierscieni do wymiany;/ wiece cos wiecej juz na ten temat?

i co sadzicie np o tym konkretnym moto: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1268304

 

Pozdrawiam serdecznie!! :)

Edytowane przez zubatini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1268304silnik wali ,panewki grają ,sworznie napierdzielaja jak młotem łup,łup ,opony łyse !! lakier poobijany !!lagi pajaczki,ubytki lakieru 'Więcej nic nie powiem bo zrobiłem po niego 540km i się rozczarowałem ,przyroda!

 

Tu masz odpowiedź na swoje pytanie .Pzdr.

Edytowane przez RAFAL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...