Skocz do zawartości

Ruszyło konto allegro na rzecz MOW nr 3 w Łodzi.


YARECK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak mówiłem uruchomiłem wreszcie konto na allegro gdzie będą wystawiane przedmioty na rzecz Stowarzyszenia "Dla Przyszłości" wspierającego MOW nr 3 w Łodzi.

 

OTO WYSTAWIONE PRZEDMIOTY - na razie tyle, będzie więcej.

 

Jeśli ktoś miałby coś do wystawienia to będę zobowiązany, ale z góry proszę nie traktować tej aukcji jako magazynu niepotrzebnych i nieużytecznych klamotów bo często spotykam się z przypadkami, że ktoś niby z dobrego serca, a daje wyraźnie graty zawadzające w piwnicy lub na strychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Żeby nie dublować tematów, odświeżam ten.

 

Na aukcji charytatywnej wystawiłem kolejne przedmioty: albumy o Harleyu-Davidsonie, zestaw kibica teamu McLaren Mercedes oraz UWAGA, UWAGA: Kubek z logo FM i Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego nr 3 w Łodzi wraz z dopiskiem "Dzień Dziecka 2009".

Kubki są tylko dwa, drugiej okazji nie będzie.

Dodam, że dla owego Ośrodka organizowałem ostatnio Dzień Dziecka. Zdjęcia z imprezki w dziale Łódź.

 

kubek z logo fm oraz pozostałe przedmioty .

 

Zaznaczę, iż zgodę na wykorzystanie logo do tego celu otrzymałem od osoby dysponującej wyłącznym prawem do logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Postanowiłem wystawić na sprzedaż ostatni kubek z logo FM i Młodzieżowego Ośrdoka Wychowawczego z adnotacją Dzień Dziecka 2009.

 

Jest ktoś zainteresowany? Aukcję wystawię po weekendzie bo kubek mam w pracy.

 

Ponadto za chwilę wsyatwiam encyklopedię-album o Harleyu-Davidsonie i koszulkę z otwarcia sezonu 2006.

 

Oto aukcja encyklopedii:

http://www.allegro.pl/item767728698_encykl...arytatywna.html

Edytowane przez YARECK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dziś wystawiłem kolejny przemiot - dwustronną kamizelkę odblaskową:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=905911546

Zapraszam do licytacji oraz do przekazywania różnych przedmiotów, które mogły by być również zlicytowane na rzecz Stowarzyszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...