Skocz do zawartości

skórzane osłony na gmolach


LuTo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

czesc

 

Gdzieś, u kogoś na zdjęciu widziałem osłony skórzane założone na przednie gmole.

 

niestety nie pamiętam kto się nimi chwalił :-(

 

Czy szczęsliwego posiadacza takowego bajeru moge prosić o ujawnienie się?

 

Po ostatnim rajdzie w sobotnim deszczu pomyslałem sobie, że pomysł ten może w dużym stopniu ułatwić (umilic ? ) jazde w niespodziewanie napotkanym deszczu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie osłony są w ofercie HD.Do innych sprzętów to nie widziałem.Ale dla jakiegoś tapicera to chyba nie problem coś takiego uszyć.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żaden problem samemu to zrobić mam to już drugi sezon, skórę i rzemień dostałem u producenta kupując kufer, wyciąłem płaty na kształt wewnętrzny gmola ( ważne aby zostawić trochę na zakładki do osłony chłodnicy) potem poprzepalałem otwory równo rozmieszczone na krawędzi owych płatów skóry następnie mocno to namoczyłem i na mokro poprzeplatałem rzemieniami. Plusy to suche i czyste buty w czasie deszczu i silnik nie jest tak zas*any a minusy to chyba dodatkowy żagiel ale ja się tym nie przejmuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuję za odpowiedź :D OTAKE POLSKE WALCZYLEM ;)

 

jeśli nie sprawiłoby Ci to kłopotu, to czy mógłbyś wrzucić fotkę jak to z bliska wygląda? Jakiej grubości masz skórę?

 

( ważne aby zostawić trochę na zakładki do osłony chłodnicy)

 

Nie do końca kumam co miałeś na myśli, mógłbyć napisac ciut więcej szczegółów??? chyba że foto rozwiąze sprawę :D

 

dzięki raz jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zrozumiałem to zzhop ma osłony na stałe przywiązane rzemieniem do gmola.Lepszym rozwiązaniem jest zrobienie osłon-kieszeni,które zakłada się na gmole tylko w razie deszczu i spina paskami.Nie ma wtedy niepotrzebnego żagla,gdy go nie potrzeba.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie sprawiłoby Ci to kłopotu, to czy mógłbyś wrzucić fotkę jak to z bliska wygląda? Jakiej grubości masz skórę?

 

Fotki masz w jego podpisie ....

Calkiem fajnie to wygada, ale zagiel kosmiczny :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...