Skocz do zawartości

Staniszcze Wielkie , nad stawem


t 2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czesc,

 

myśle że czas rozpocząć dyskusje nad Rybolem , będzie on organizowany gdzieś w śląskim ?

 

bo planuje zrobić impreze w Staniszczach Wielkich nad stawem i chciałbym ustalić terminy tak żeby nie pokrywały sie z np. z Rybolem , albo też Rybol robimy w Staniszczach ??

 

proponuje nad stawem zrobić w weekend majowy 2-3 Maj.

 

Impreza koniecznie dwu dniowa, dużo miejsca do rozłożenia namiotów. W sobote myśle możemy sie spotkać ok 12 w południe tak żeby zrobić dobrą parade. ( na zakocznenie 2008 spotkaliśmy sie za późno ) Na miejscu oprócz grupy ślaskiej bedzie sporo miejscowych także razem popykamy po okolicznych miescinkach :crossy: , no a wieczorem wiadomo ... :buttrock: ....

 

Na miejscu podstawimy beczke piwa - zrobimy tak że dobre lane będzie w ceniu puszkowego, nie dla zarobku a do dobrej imprezy. Oczywiście kajak, rowerek wodny i łąka do zaorania - za free dla chętnych :buttrock:

 

rozpisywać sie ...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten termin odpowiada. Mam nadzieje ze innym też pasuje.

 

Dla tych którzy nie byli tam ostatnim razem i nie wiedzą czego sie spodziewać, zostawiłem kilka zdjęć.:

 

oraz krótki film VIDEO :)

 

 

jeden

dwa

trzy

cztery

pięć

sześć

siedem

osiem

dziewięć

dziesięć

 

i FILM

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

"T2 ta beczka piwa to na te nowe Viadro "

 

 

nie ma sprawy , są dwie beczki :buttrock:

 

trzeba podac jakiś plan :

 

Myśle że wyjazd z Gliwic o 12-stej - miejsce spotkania ustalać z Tubą lub Ciasnym baniakiem

 

My w Staniszczach również zbieramy sie o 12-stej i z grupą motocyklistów podjedziemy do Zawadzkiego na przywitanie gością z śląska :crossy:

 

liczymy na liczną śląską delegacje

 

później na miejscu ustalimy trase na wspólną przejażdzke - no chyba że są jakieś propozycje to pisać ...

 

... na staw propunuje wrócić około 17-stej i tam już dalej .... :flesje: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja :bigrazz:

 

a to ja nawet nie wiedziałam, że jakieś spotkanie się już tam odbyło :icon_razz: Chyba jestem trochę zazdrosna :icon_razz: Tak czy inaczej, bardzo żałuje bo i tym razem prawdopodobnie w tym terminie być nie będę mogła :banghead: Jednak jeszcze trochę czasu zostało, może aktualne plany majowe nie wypalą :biggrin:

 

pozdro

 

Nooooo film robi wrażenie, a jakaś wersja dla kobiet to co?? :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

szkoda że wiele "gwiazd" rybola nie dojedzie na to spotkanko, jedyny sposób by to nadrobić to w miare szybko rozpocząć dyskusje nad jesiennym rybolem tak by jak najwiecej os. mogło sie dopasować ...

 

tego terminu nie da sie przeniesc z paru powodow, m.in: za późno na zmiane, mi i paru innym inne terminy majowe nie pasują, okloczni motórowcy dowiedzieli sie o tym z ust do ust i ciężko by było teraz to odkrecić, beczki piwa + rolbar zamówione na termin j.w

 

kto może niech przyjeżdza .... :crossy: :flesje:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czejś chopcy i dziołchy.

2 Maj kerunek Staniszcze kto wpandnie nie pożałuje.

Napewno nie baje tak jak na normalnych zlotach ale myjślymy że u nołs baje fajnie a skuli tego że baje bardzo dobry lony , świeży browarewk , woszt , swojske krupniołki i żymlołki no i tyn niepowtarzalny luft i klimat to chyba baje dobrol impreza, a do społlynia gomy baje bołla bukowoł bo na łonce cienżko o asfalt.

No to do drugiego czekomy na wołs w Zawadzkim na tankszteli przed jednom.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...