Skocz do zawartości

Otwarcie sezonu


Mobilaiz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pomijając otwarcie sezonu w Małej jest wiele ciekawych imprez po Polsce. Czy ktoś się wybiera przykładowo do Wawy, Częstochowy lub tp.

 

W tamtym roku byłem w Warszawie i wspominam bardzo pozytytwnie. W Częstochowie nie byłem ale różne opinie słyszałem. Może ktoś coś więcej się wypowie i powie gdzie w tym roku się wybiera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie kto wybiera sie do Częstochowy ?

 

Bo ja mam ochotę pojechać więc jakby ktoś był chętny to moglibyśmy wiekszą grupą wyskoczyć.

 

 

W tym roku raczej Wawa, co do Częstochowy to zdania podzielone, mi osobiście bardziej podoba się w Wawie i jak gadam ze znajomymi to raczej na Wawę uderzymy, w tamtym roku była Częstochowa ale tak lało że jeszcze mam chyba buty mokre w środku :wink: :bigrazz:

 

Co do większej grupy to moim zdaniem nie jest takie za fajne lecieć 300 km np. na 50 moto, bo wygląda to tak że taka grupa przestaje już wyprzedzać i jedzie równo z ruchem :bigrazz: a średnio fajnie lecieć do Wawy 6 godzin :bigrazz:

 

Lepszym rozwiązaniem jest jak każdy poleci w grupkach znajomych maks po 10 moto niż robić parade Rzeszó- Warszawa.

 

Edytowane przez enZo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie się z kumplami dogadałem i na tą chwilę bankowo w 5 moto lecimy 19 kwietnia do Warszawy.

 

Jakby większa grupa się zrobiła z Rzeszowa fajnie byłoby się w drodze powrotnej gdzieś spotkać na trasie, zjeść obiad pogadać i śmignąć do domku. Albo wylecieć razem jakoś z Wawki.

 

Ciemka jakbyś na Wawkę chętna była to jeden kumpel i ja lecimy bez dziewczyn to kolega mógłby Cię wziąć bo reszta leci z dziewczynami. No a ja niestety to ja wierni Iskrze jestem jak bum cyk cyk i moje plecy czekają tylko na nią. Jak tam Iskra może się skuszi na wawkę ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...