Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu Środowych Wypadów Na Rybkę


roberto1002
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście nie zabraknie gwiazd :)

stawiam się obowiązkowo, bo nie daruję "nowicjuszom" rybkowym mojej gry-zabawy :)

Starzy wyjadacze dokładnie wiedzą co mam na myśli i nie martwcie się, Wam daruję ;)

Jak zwykle można liczyć na Kierownika Imprezy, który czuwa nad wszystkim :notworthy:

Pozdrawiam

Ufff jak dobrze,drugie zdanie mnie stanowczo ucieszyło bo juz nie chciałem przyjeżdzać albo chować się po krzakach:D:D

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawiam się obowiązkowo, bo nie daruję "nowicjuszom" rybkowym mojej gry-zabawy :)

 

Już miałem zawitać ale teraz to się boję. :biggrin:

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem, tylko pytanie kto się będzie bawił. :wink:

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* * * * UWAGA!!! * * * *

 

ZMIANA TERMINU IMPREZY!!!

 

W związku z prognozami pogody, według których w najbliższą sobotę przewidywane są opady deszczu (a nawet śniegu...) i bardzo niska temperatura,

przenosimy imprezę na następny weekend. W założeniu impreza jest plenerowa, więc pogoda jest tu decydującym czynnikiem...

 

Nowy termin: sobota 28 marca.

Miejsce pozostaje oczywiście to samo, startujemy o godzinie 16-stej...

Miejmy nadzieję, że tego dnia pogoda będzie o wiele łaskawsza.

 

A ponieważ do koncertu jest trochę więcej czasu, to prawdopodobnie wystąpi jeszcze jeden zespół :cool: Pracujemy nad tym ;) Ale to niech pozostanie niespodzianką...

 

Kierownik Imprezy

 

 

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowniku,

może warto zmienić datę w tytule tematu. Ludziskom nie chce się czytać treści i mogą się zdarzyć jednostki, które zjawią się w tę sobotę na Tarchominie :)

Pozdr :biggrin:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...