Skocz do zawartości

kask HJC model IS-35


Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie

w związku z planowaną wymianą hełmofonu, szukam użytkowników kasku jak w temacie. jeżeli jakiś z użytkowników może się podzielić wrażeniami z jazdy w tym wynalazku, będę zobowiązany.

szerokości :crossy:

m.

 

ps

w necie wszystko znalazłem, więc z góry dziękuję za linki do opisów

Edytowane przez marchewa1973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat tego akurat modelu nic Ci nie powiem, ale zakupiłem sobie FG-15 i muszę powiedzieć że jakość wykonania jest rewelacyjna!!!! Jakościowo i cenowo SUPER. Ta firma nie jest jeszcze tak mocno znana więc jeszcze można kupić ich kaski za "normalną" cenę. Mojej małżonce kupiłem CL-ST i jest również jakościowo SUPER!!! Aż się zdziwiłem że jakością dorównują kaskom 3 i 4 razy droższym. Ja zaryzykowałem i jestem zadowolony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat tego akurat modelu nic Ci nie powiem, ale zakupiłem sobie FG-15 i muszę powiedzieć że jakość wykonania jest rewelacyjna!!!! Jakościowo i cenowo SUPER. Ta firma nie jest jeszcze tak mocno znana więc jeszcze można kupić ich kaski za "normalną" cenę. Mojej małżonce kupiłem CL-ST i jest również jakościowo SUPER!!! Aż się zdziwiłem że jakością dorównują kaskom 3 i 4 razy droższym. Ja zaryzykowałem i jestem zadowolony...

dzięki kangur za info :bigrazz: . niestety z HJC zrezygnowałem. kask jest super - wyglądowo. sprawdzałem kilka rozmiarów i nie dało sie nic dopasować. albo mam nietypową dyńkę albo sprawdza się teoria, że kaski mają różne kształty w zależności od rynku na jaki są robione. uciskał tak, że oko się szkliło. generalnie wracam do NOLAN. pierwsza przymiarka i leży jak ulał.

szerokości :crossy:

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...