Skocz do zawartości

SPRZEDAM VFR 800 2004r. stan jak nowa!


mierzwa2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Motocykl w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym, oryginalny przebieg 5000km!!! więcej stał niż jeździł, niestety nie mam czasu... sprzedaję właśnie z tego powodu, posiada wydech leo vice , piękny dźwięk Vki, polecam!!!

 

kontakt na nr gg 307123 lub tel. 601669490 lub forum priv

 

cena 20 tyś

 

 

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=117zogh&s=5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tak zdjecie zrobione, czy zwialo naklejki?

 

No naklejki zwiało pewnie i przy okazji kierunki trzeba było wymienić na pomarańczowe bo wersja od 2004 roku miała białe :bigrazz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zdjecie zrobione, czy zwialo naklejki?

nie wprowadzajcie ludzi w błąd !!! Białe kierunki weszły od 2006 roku !! przód i tył.

 

 

 

i jeszcze jedno... nie wiecie to nie piszcie bo od razu bujde robicie! Ten egzemplarz nie będzie miał naklejek VFR na osłonach bocznych i czaszy bo z tego co widze jest to wersja USA (Interceptor) ma naklejkę na zadupku.. a te nie mają naklejek których rzekomo nie widzicie.. co też nie oznacza że np była/nie była malowana.. ale od razu nie skreślajcie motocykla. Wg mnie całkiem niezła fotka i ładnie prezentuje motocykl. Warto obejrzeć, choć cena taka średnia.

 

ps. sam sprowadziłem sobie z USA identyko VFRke z 2003 roku i dokładnie takie malowanie (bez naklejek VFR, ale za to Interceptor)..

 

dla niedowiarków polecam www.bikepics.com i odszukajcie sobie parę fotek z Vtecami z USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wprowadzajcie ludzi w błąd !!! Białe kierunki weszły od 2006 roku !! przód i tył.

i jeszcze jedno... nie wiecie to nie piszcie bo od razu bujde robicie! Ten egzemplarz nie będzie miał naklejek VFR na osłonach bocznych i czaszy bo z tego co widze jest to wersja USA (Interceptor) ma naklejkę na zadupku.. a te nie mają naklejek których rzekomo nie widzicie.. co też nie oznacza że np była/nie była malowana.. ale od razu nie skreślajcie motocykla. Wg mnie całkiem niezła fotka i ładnie prezentuje motocykl. Warto obejrzeć, choć cena taka średnia.

 

ps. sam sprowadziłem sobie z USA identyko VFRke z 2003 roku i dokładnie takie malowanie (bez naklejek VFR, ale za to Interceptor)..

 

dla niedowiarków polecam www.bikepics.com i odszukajcie sobie parę fotek z Vtecami z USA.

 

 

Dokładnie :notworthy: mój błąd.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...