Skocz do zawartości

sezon 2009 otwarty


Titi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odpaliłem dzisiaj swoje moto po długiej zimie :icon_rolleyes: , odpalił za "pierwszym" miał być tylko mały przegląd a zrobiło się 99 km. w nowym sezonie. (ale frajda po takiej przerwie). :icon_biggrin:

:buttrock:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja , dzień był piękny :biggrin: My też nawineliśmy prawie 200km , ale ... sezon to już ponad miesiąc trwa :icon_mrgreen: :crossy:

 

 

Jak siedziałem całą zimę przy motorkach też sezonu nie zamykałem, ale to tylko po mieście. :icon_razz: Cieżko to nazwać nawijaniem :flesje: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wraz zsasiadem na triumfie tez wczoraj smigalismy nawonelismy po 100km . Wzakrzewie mijalismy chyba 4 moto. Dzisiaj tez planojemy wycieczke,

Kto jeszcze bedzie dziś śmigał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wraz zsasiadem na triumfie tez wczoraj smigalismy nawonelismy po 100km . Wzakrzewie mijalismy chyba 4 moto. Dzisiaj tez planojemy wycieczke,

Kto jeszcze bedzie dziś śmigał?

 

 

To my się mijaliśmy, tylko że było nas już trzech, Teoś odbił na Nowe Miasto. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wraz zsasiadem na triumfie tez wczoraj smigalismy nawonelismy po 100km . Wzakrzewie mijalismy chyba 4 moto. Dzisiaj tez planojemy wycieczke,

Kto jeszcze bedzie dziś śmigał?

To już wiem kogo widziałem wczoraj w Baba Jadze :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to my piliśmy kafke baba jadze, szkoda że nie zagadnąłeś, chetnie bym cie poznał osobiście (z tego co pamietam też zaczynałeś na virago 750). Dotej pory znam ty :crossy: lko Karla. Ale sezon sie zaczyna to pewnie Ciebie i innych kolegów bede mógł poznac

To było wczoraj a dzisiaj, zaliczyliśmy w tym samym składzie Kazimierz Dolny,w tamtą strone przez Pulawy z powrotem mialo być promem przez Janowiec ale promy jeszcze zamarzniete, wiec ta sama trasa z powrotem.Od Gozdu zaczeło galancie padać na Orlenie na Struga patrzyli na nas jak na Marsjan facet z volva powiedzial, żę jest 3*, w Milejowicach byliśmy o 17.20 potem jeszcze podwie sety Gorzkiej Żołądkowej z nutką mięty (polecam) w moim garażu i do domu :crossy:

 

Tak to my piliśmy kafke baba jadze, szkoda że nie zagadnąłeś, chetnie bym cie poznał osobiście (z tego co pamietam też zaczynałeś na virago 750). Dotej pory znam ty :crossy: lko Karla. Ale sezon sie zaczyna to pewnie Ciebie i innych kolegów bede mógł poznac

To było wczoraj a dzisiaj, zaliczyliśmy w tym samym składzie Kazimierz Dolny,w tamtą strone przez Pulawy z powrotem mialo być promem przez Janowiec ale promy jeszcze zamarzniete, wiec ta sama trasa z powrotem.Od Gozdu zaczeło galancie padać na Orlenie na Struga patrzyli na nas jak na Marsjan facet z volva powiedzial, żę jest 3*, w Milejowicach byliśmy o 17.20 potem jeszcze podwie sety Gorzkiej Żołądkowej z nutką mięty (polecam) w moim garażu i do domu :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pośmigałem i w sobotę i w niedzielę. W sobotę wypadzik do Iłży, niedaleko ,ale nie miałem wyjscia do 15 musiałem siedzieć z dzieciakami w domu :)) W drodze powrotnej spodkaliśmy Przemka z Wierzbicy na Kawasaki ZZR1100. ustawiliśmy się na niedzielę.

W niedzielę polecieliśmy Iłża-Lipsko-Zwoleń-Radom.

Pepe musieliśmy się minąć bo nas też deszczyk złapał w Goździe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie pogoda można cuś w wekend zmontować :icon_rolleyes: przelotkę ze 150-200 km a wieczorkiem małe co nieco, oczywiście dla zdrowotności :icon_biggrin:

 

Ja wczoraj ostro przemokłem ... 250km przez Świętokrzyski , nie sądze żeby w weekend była znośna pogoda :icon_evil: jakby co jestem chętny :buttrock: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo czekałem na taką pogodę :clap: , gdyż moto kupiłem w grudniu i dopiero w ten piątek zrobiłem :crossy: testową, a w sobotę jeszcze bez tablic pośmigałem po okolicy. Miałem bliskie spotkanie na Małęczynie z Policją w czarnym cywilnym BMW, ale obyło się tylko na strachu. Dziś już po rejestracji :buttrock: , mam nadzieję że pod koniec miesiąca zrobi się już cieplej i :crossy: razem, wiec dajcie znać wcześniej na forum :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne BMW powiadasz .... :icon_evil:

 

Też się zdziwiłem, na pewno nie była to drogówka, ale byli w mundurach :icon_eek: , najpierw spotkałem ich z przeciwka jak wyprzedzałem inny samochód (bez migacza :banghead: ) migneli mi długimi, ale zorientowałem się że to Miśki dopiero jak skręcałem do siebie na posesję, zobaczyłem ich w lusterku i nogi mi zdrętwiały. Chyba im się spieszyło bo zatrzymali się tylko na chwile ale na moje szczescie zaraz odjechali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...