Skocz do zawartości

otwarcie sezonu Częstochowa


mucha56
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A może przez Końskie, Radomsko. Wernersi mają się chęć w Radomsku dołączyć.

 

Bracie Karolu nie trzymaj nas tak do końca w niepewności, napisz o której godzinie na Jetcie :biggrin:

Edytowane przez Titi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jadę na pewno, narajany jestem na ten wyjazd okropnie,

Obawiam się troszkę czy dotrzymam tępa ale jeśli nie to trudno najwyżej dojadę poOOmszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie Karolu nie trzymaj nas tak do końca w niepewności, napisz o której godzinie na Jetcie :biggrin:

Nie szydź, abyś sam nie był szydzony :biggrin:

Słyszałem że "adrenalina" wyjeźdza z JET-a już o 7 rano-tylko że chyba jeszcze jadą na przeprośną i paradę, jutro się jeszcze dowiem czy na pewno :flesje:

Ja proponuję trasę i godz. identyczną jak rok temu, czyli wyjazd około godz. 8.00, trasa przez szydłowiec, chlewiska i dalej przez wiochy jak idzie pielgrzymka, chłopy mają nowe nawierzchnie i fajnie się jedzie.

Póżniej od razu pod klasztor, paradę omijamy. :crossy:

p.s Ciekawe czy w tym roku antychryst rarek znów zabiję jakieś zwierzę po drodze :icon_question: :icon_twisted:

Co Wy na to :icon_question:

Tempo turystyczne jak ostatnio do Starej Iwnicznej 120-200 :icon_razz:

Edytowane przez karlo

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szydź, abyś sam nie był szydzony :biggrin:

Słyszałem że "adrenalina" wyjeźdza z JET-a już o 7 rano-tylko że chyba jeszcze jadą na przeprośną i paradę, jutro się jeszcze dowiem czy na pewno :flesje:

Ja proponuję trasę i godz. identyczną jak rok temu, czyli wyjazd około godz. 8.00, trasa przez szydłowiec, chlewiska i dalej przez wiochy jak idzie pielgrzymka, chłopy mają nowe nawierzchnie i fajnie się jedzie.

Póżniej od razu pod klasztor, paradę omijamy. :crossy:

p.s Ciekawe czy w tym roku antychryst rarek znów zabiję jakieś zwierzę po drodze :icon_question: :icon_twisted:

Co Wy na to :icon_question:

Tempo turystyczne jak ostatnio do Starej Iwnicznej 120-200 :icon_razz:

 

Jak na antychrysta przystało chętnie coś trzepnę :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam serio jakie tępo planujecie?

Pepe o której wyjeżdżasz?

dwóch ziomków chce jechać jeden CZ350 dlatego pytam (jego V-max 100km/h)

Na serio tEMpo, to jak zwykle pewnie około 120 w lekkich porywach160 :wink:

Wyjazd o 8.30 z Jet-a. :crossy:

Dozobaczonka :buttrock:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam serio jakie tępo planujecie?

Pepe o której wyjeżdżasz?

dwóch ziomków chce jechać jeden CZ350 dlatego pytam (jego V-max 100km/h)

 

Przyjadę około 8.00 na stary Jet i planuje jechać z całą grupą jeśli nie nadążę to po prostu zostanę w tyle. Prędkość 120km/h spoko wyciągam obawiam się tylko, że mogę zostawać na zakrętach i innych wywijasach, ale ogólnie chciałbym nadążyć. Zasadniczo to sam nie wiem jak będzie, bo jeszcze nie było mi dane jechać w większej grupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjadę około 8.00 na stary Jet i planuje jechać z całą grupą jeśli nie nadążę to po prostu zostanę w tyle. Prędkość 120km/h spoko wyciągam obawiam się tylko, że mogę zostawać na zakrętach i innych wywijasach, ale ogólnie chciałbym nadążyć. Zasadniczo to sam nie wiem jak będzie, bo jeszcze nie było mi dane jechać w większej grupie.

 

 

Spoko Pepe postaramy się dojechać razem :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...