Skocz do zawartości

Spodnie dla osob pod 2 metry


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

w miescie mamy tylko jeden calkiem niezle wyposazony sklep z ciuchami, a do warszafki nie zawsze mam jak dojechac, tym gorzej z czasem potrzebnym na latanie po sklepach i przymierzanie. Chcialbym sie wiec zapytac, czy ktos moze juz zweryfikowal problem jeansow z ochraniaczami dla osob wysokich (2 metry) i chuuuuudych ??? Jestescie w stanie podac producenta lub model ktorym warto sie zianteresowac, bo ma niestandardowa rozmiarowke? Zazwyczaj jest im wyzej tym szerzej:/

 

Z gory dzieki za informacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

MOTTO WEAR, mają bardzo duże rozmiary, dla osoby 2m to będzie jakaś L/XL. Niektóre gatki to wręcz jak dla kingkonga wyglądają :wink:

 

 

Niestety wedlug rozmiarowki wewnetrzna dlugosc nogawki w ich spodniach ma 86,4 cm... w moim wypadku powinno byc to nawet do 93 cm:/

 

Moze jakis chudy dryblas juz rozpracowal ten temat???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wedlug rozmiarowki wewnetrzna dlugosc nogawki w ich spodniach ma 86,4 cm... w moim wypadku powinno byc to nawet do 93 cm:/

 

Moze jakis chudy dryblas juz rozpracowal ten temat???

 

 

a tu: http://www.4sr.pl/katalog/moto-kalhoty/jeans-14.html

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item543532722_spodni...zawodne_xl.html

Ja kupiłem to i bardzo fajnie wyglądają,a mam 190 cm[xl] pas 90.

 

Rozumiem, ze kupiles dokladnie ten model xl. A moglbym Cie prosic o zmierzenie dokladnie dlugosci wewnetrznej nogawki? Z doswiadczenia wiem, ze tableki z rozmiarami nie zawsze zgrywaja sie z realnymi wymiarami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zainteresowany tematem dłuuugich spodni. Sam mam 195 cm i do tego jestem szczupły, więc to już podwójny problem. Kupiłem spodnie BF Dakar (idealne nie są, ale przy dłuższych butach powinno być ok :icon_rolleyes: ), ale w lecie, po mieście raczej w nich latał nie będę, więc zacząłem myśleć na dżinsami. Jak rozgryziecie temat to chętnie poczyta opinie o różnych producentach/modelach. :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec sprawy wygladaja tak:

 

-jeansy Redline - za krotkie na dlugich chuderlakow

-jeansy Halvarssons - za krotkie

-jeansy Mottowear - poprosilem o zmierzenie dlugosci wewnetrznej nogawki-czekam

-jeansy 4SR - czekam na zmierzenie relanej dlugosci nogawki

-jeansy Buse - czekam, az kolega forumowy zmierzy nogawke

 

 

Poki co tyle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ja również jestem bardzo zainteresowany takimi jeansami. Mam 196 cm wzrostu, 97 kg i 97 cm w pasie.

 

Panowie, jak znajdziecie coś odpowiedniego, to dajcie znać, bo na takie jeansy mam już chęć od dość dawna, a szykuje się teraz zwrot podatku, więc jak znalazł.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze kupiles dokladnie ten model xl. A moglbym Cie prosic o zmierzenie dokladnie dlugosci wewnetrznej nogawki? Z doswiadczenia wiem, ze tableki z rozmiarami nie zawsze zgrywaja sie z realnymi wymiarami.

 

 

Długość nogawki od kroku do samego dołu-74 cm.

Jeździłem w nich teraz w sobotę i powiem szczerze że dają radę przy niskiej temp.

Strasznie mnie denerwowały te ochraniacze na kolanach i je zdjąłem,wyglądają jeszcze lepiej i co najważniejsze dla mnie to że wyglądam w nich jak bym miał normalne spodnie.

Spodnie połączyłem z kurtką alpiny i jest super.Niestety musiałem wypruć zamek ze spodni i wszyć z kurtki.

To nie są spodnie jeansowe,one mają tylko taki wygląd.

To są spodnie tekstylne [kodura].

Jak są jeszcze jakieś pytania to pisać,ja mam do tego gościa 7 km i co drugi dzień przejeżdżam koło niego.

Służę pomocą.

Edytowane przez taju25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ja również jestem bardzo zainteresowany takimi jeansami. Mam 196 cm wzrostu, 97 kg i 97 cm w pasie.

 

Panowie, jak znajdziecie coś odpowiedniego, to dajcie znać, bo na takie jeansy mam już chęć od dość dawna, a szykuje się teraz zwrot podatku, więc jak znalazł.

 

Pozdrawiam

Dla ciebie kolego to XXL.

 

Mi chodzi o coś, co właśnie nie daje rady w niskich temperaturach, bo co będzie latem? Mokro :)

Tego to nie jestem w stanie przewidzieć jak będzie latem,ale sądzę że nie będzie tak źle.

Przy każdych tego typu spodniach zawsze istnieje to ryzyko że będziesz sie trochę pocił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

kolejne informacje co do jeansow:

 

jeansy mottowear:

model City NT rozmiar L wew dlugosc nogawki 88

model MS009 rozmiar L wew dl nogawki 87

 

jeansy 4SR:

Rozm. 56 - dlugosc nogawki 85cm

Rozm. 58 – dlugosc nogawki 86cm

 

 

Jak dla mnie to to wszytsko za krotkie - wiec chyba odpuszcze sobie jeansy, bo nie lubie miec nogawekw polowie piszczeli jak jezdze:)

 

Co do ogolnego tematu spodni - dowiedzialem sie, ze firma Halvarssons ma 2 modele spodni textylnych, w ktorych wedle upodobania moga przedluzac nogawki:) Wiec jakby ktos potrzebowal dobrych spodni to polecam (sam jezdze w jednych ich spodniach, troche przykrotkich, wiec bede wlasnie zamawial przedluzana wersje) bo ochrona przed deszczem jest perfekcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...