Skocz do zawartości

michellin pilot activ


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

 

czas zmienic opony, szukalem na necie opini o Michelin PILOT ACTIV ale jakos nic nie znalazlem

 

czy ktorys z kolegow badz ktoras z kolezanek uzywa tych opon ? jakies opinie ?

 

chodzi o to ze za 850 zł mam komplet nowych opon , poki co nie wysuplam dodatkowych 300 zł na komplet pilot roadow.

 

motocykl to cb 750 czyli nie jakis demon mocy

 

chyba ze sa jakies podobnej ceny opony ktore macie sprawdzone i mozna je wlozyc do 75 konneg nakeda.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

Kupilem kiedys te Micheliny i bylem z nich bardzo zadowolony. Zalozylem je do XJ 600 i motocykl o wiele lepiej sie prowadzil, szczegolnie na mokrym byla spora roznica.

 

Sporo szukalem i czytalem o tych oponach i wedlug wielu osob sa one naprawde godne polecenia do motocykli turystycznych - takze nie masz sie co zastanawiac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za duzo nia nie zrobilem bo jakies 1500km pozniej sprzedalem moto ale widac bylo ze sie zuzywa, nie ginela z dnia na dzien ale slady uzytkowania po tym przebiegu juz miala - napewno byla w tym i moja wina bo mocno ja testowalem :wink: i jesli chodzi o trzymanie to nigdy mnie nie zawiodla. Wczesniej tez mialem Michelina tylko starszy typ i bardzo dlugo sie trzymala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Czy ktoś z Was aktualnie używa tych gum? Do xj raczej wybór skromny, a widziałem komplet Pilot Active w dobrej cenie z 2010 roku - dużo atrakcyjniejszej niż aktualnie wypada BT45, który notabene jest prawie nieosiągalne w akceptowalnej kwocie w pl. Zastanawiam się czy warto nimi sobie zaprzątać głowę...

 

Jazda turystyczna + od czasu do czasu przycieranie podnóżków na torze kartingowym. W BT45 trochę mi nie pasowało to, że szybciej się zamyka przednią oponę zaś tył zostaje jeszcze z zapasem - wolałbym żeby było na odwrót :)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...