Skocz do zawartości

Anglia-Francja-Hiszpania-Portugalia i z powrotem


Vampimar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

podobnie jak wszystkie wielkie miasta najlepiej je odwiedzic samolotem a poruszac sie metrem :biggrin:

osobiscie jak jade motocyklem unikam autostrad i wielkich miast na rzecz tras widokowych i klimatow prowincjonalnych miasteczek gdzie rowniez nie brakuje atrakcji.

 

oka oka, cos z tym zrobie. a przy okazji sprawdzalem prom z portsmout i kosztuje troszke(okolo 100 funa w 2 strony)z tym, ze plynie sie okolo 8 godzin...najlepiej mozna by wyplynac w takim razie wieczorem(23.00)wyspac sie na promie i od rana zaczac podroz na poludnie :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do francji mozna poplynac promem wszyscy razem ( bedzie czas sie zapoznac) w drodze powrotnej ja bym raczej wybral eurotunel, ale to juz bedzie koniec podrozy, nio mozna powiedziec ze jestem juz wlascicielem cb 1300 teraz ubezpieczenie, tax i smigam.

Edytowane przez Bobeka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do francji mozna poplynac promem wszyscy razem ( bedzie czas sie zapoznac) w drodze powrotnej ja bym raczej wybral eurotunel, ale to juz bedzie koniec podrozy, nio mozna powiedziec ze jestem juz wlascicielem cb 1300 teraz ubezpieczenie, tax i smigam.

 

gratulje motocykla :) :lalag:

ja mysle, ze w drodze porotnej odbie troche na polnocny zachod i promem skocze do Plymouth, bedzie mi bardziej po drodze, bo z tamtad tylko 30 mil do mnie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka, ja planuje na ten rok zakupic vtx1300 lub 1800 :buttrock: wiec moze z moim plecaczkiem tez sie dolaczymy. Wszystko zalezy jak mi pojdzie w nowej pracy i czy nie bedzie problemow z urlopem. Tak czy inaczej bede sledzil temat na biezaco :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Paryż takze bym sobie odpuscil, szkoda nerwów na stanie w korkach.

Co jeszcze bym proponowal to co 2-3 nocleg w jakimś motelu czy hoteliku. Wyspać sie jak czlowiek, wykapac i odpoczac nieco od siodla w ciepelku.

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Paryż takze bym sobie odpuscil, szkoda nerwów na stanie w korkach.

Co jeszcze bym proponowal to co 2-3 nocleg w jakimś motelu czy hoteliku. Wyspać sie jak czlowiek, wykapac i odpoczac nieco od siodla w ciepelku.

 

 

porzadne spanko jak najbardziej,prysznic i male piwkowanie :buttrock:a rano wiatr we wlosach :crossy:

Edytowane przez Sylwester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Jestem posiadaczem plastika ale marze o takiej podróży i jeśliby doszłoby do wyjazdu to chetnie bym się przyłączył. Mógłbym pomóc z wytyczeniem mapy we francji. Znam pare fajnych miejsc wartych zobaczenia. Pozdro dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem posiadaczem plastika ale marze o takiej podróży i jeśliby doszłoby do wyjazdu to chetnie bym się przyłączył. Mógłbym pomóc z wytyczeniem mapy we francji. Znam pare fajnych miejsc wartych zobaczenia. Pozdro dla wszystkich

elo opracuj ciekawe miejsca do odwiedzenia udzial w podrozy jest otwarty, kazdy moze sie przylaczyc, z tym ze wiekszosc z nas bedzie startowac z Uk ale mozliwe jest spotkanie we francji z reszta towarzystwa z Polandii. Nie mamy sprecyzowanej trasy kazde propozycje sa mile widziane. Ja juz urlop mam zaplanowany i nie wiem co by sie dzialo ruszam w trase 29 czerwca i 14 dni w trasie wiecej nie moge.

Edytowane przez Bobeka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...