Skocz do zawartości

23.01.2009 Ruda Śląska 1 MDK ul .Janasa Koncert pamięci Bruna z Killjoy


Kinga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka wszystkim w tym Nowym Roku

 

Nie wiem czy umieścić to tutaj czy gdzie indziej

 

Na jesieni pożegnaliśmy motocyklistę Marcina Bruno - muzyka z zespołu Killjoy.

Okoliczności jego śmierci są dość steorotypowe - jednemu wariatowi w puszce za bardzo się śpieszyło i walnął najpierw w jadące z naprzeciwka dwie puszki a potem grzmotnął w Marcina jadącego do pracy na moto.- też jadącego z naprzeciwka ... Niby siła uderzenia nie powinna być tak silna bo najpierw przecież były puszki ...ale jednak ... Marcin żył tylko prawdopodobnie jeszcze kilka minut...

Zgodnie z jego wolą pożegnaliśmy go... a teraz ma odbyć sie koncert ku jego pamięci...

 

Dlatego nie wiem dokładnie gdzie umieścić tą informację...

Jeśli moderatorzy uznają ,że trza go przerzucić - spoko ... chcę jedynie poinformować wszystkich fanów zespołu Killjoy , oraz osoby znające Marcina o tym koncercie...

Myślę ,że każdy kto będzie w pobliżu Rudy Śląskiej wpadnie do MDK-u na ul .Janasa...

( jest to Ruda Śląska 1- dla tych co nie znają miasta mamy 13 dzielnic - więc pamiętać ,że to JEDYNKA )

 

tu jest plakat koncertu

 

http://www.killjoy2.webd.pl/bruno_plakat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...