Skocz do zawartości

Pare pytań o SHLm11


szymus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli możesz to kup nową rurę bo chromowanie się nie opłaca>

Twoja rura jest już pewnie skorodowana i niewiadomo jak długo wytrzyma.

Nie muszisz jej zatykać ponieważ przed chromowaniem będzie się moczyć w kwasie który i tak by zerzarł drewno>

A tak przynajmniej oczyści się z nagaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szymus, wrzucaj zdjęcia pomalowanego sprzętu! Też powoli przymierzam się do malowania mojej M11W. Tylko nie wiem, czy oddać do renowacji lakieru (troche rdzy już się wdało), czy po prostu do lakierowania. W drugim przypadku chciałbym ją zrobić na srebrno-granatowo.

 

I jeszcze jedna kwestia, równie obrazoburcza dla zwolenników oryginalności. :mrgreen: Jakoś nie widzi mi się jazda po wariacko jeżdżącej Warszawie z wyciąganiem łap w lewo i prawo. O ile wiem w SHL nie montowano kierunkowskazów, jednak może da się coś dosztukować, żeby komponowało się z motocyklem? Macie jakieś sugestie?

 

Aha, jeszcze jedno - czy akumulator wytrzyma jazdę cały czas na światłach, tak jak to nakazują przepisy? A może zabytki są wyłączone z tego, tak jak np. nie ma obowiązku montowania kierunkowskazów, jeśli fabrycznie ich nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdięcia walne jak wydobęde motocykl z piwniy a to nastąpi wtedy jak zorganicuje ost część tzn sróbe do przykręcenia wydechu.

 

Co do lakieru to zdzieraj wszyustko do golego metalu po pierwsze moto moze byc duzo berdziej zardzewial niz na to wyglada poprostu rdza moze jeszcze nie wychodzic z pod lakieru a po drugie na dokladnie oczyszczonej powierzchni nigdy nie zdarzy ci sie ze farba sie zwazy.

 

Co do kierunkowskazów tez nad nimy myslalem ale wkoncu zdecydowalem sie nie montowac ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Mam M11, a co do pytania o miejsce wybicia numeru ramy to jest wybity z lewej strony na glowce, czyli po przeciwnej stronie niz tabliczka.

 

Jesli ktos ma w wersji elektronicznej materialy do SHL 175 M11W (instrukcje obslugi, instrukcje napraw, katalog czesci) to prosilbym aby przeslal mi na maila.

 

Interesuje mnie rowniez procedura rejestracji motocykla jako pojazd zabytkowy, wiec jesli ktos ma takie doswiadczenie i moze sie podzielic informacjami na ten temat to bede wdzieczny.

 

Z gory wielkie dzieki za pomoc. :crossy:

 

Pozdrawiam :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...