Skocz do zawartości

K-125


wojtas69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Po kilku odrestaurowanych motocyklach przyszla kolej na k-125 z 1955 roku.

Jednak jest kilka czesci ktorych od lat nie widzialem na sprzedaż.

Potrzebuje górnej półki oraz przedniego reflektora który nie ma otwóru na prędkosciomierz.

Czy ktos może spotkal sie gdzies z mozliwością zakupu tych części???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam alledrogo czasami ktoś sprzedaje różne rzeczy nie wiedząc od czego są lub inaczej można uderzyć na motobajzel w Łodzi byłem w maju to widziałem jak koleś niósł bak właśnie od jakiejś ruskiej 125 więc może można coś więcej znaleść

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Najpierw pokarz foto to zobaczymy czy to K125. Bo moim przypadku jest K125M :bigrazz:

A gdzie ciebie mogę skierować to na forum IŻA. Jest tam kompendium wiedzy o tych motorkach a zajmuje się Mcfrag on powinien ci pomóc!!!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Najpierw pokarz foto to zobaczymy czy to K125. Bo moim przypadku jest K125M :bigrazz:

A gdzie ciebie mogę skierować to na forum IŻA. Jest tam kompendium wiedzy o tych motorkach a zajmuje się Mcfrag on powinien ci pomóc!!!!

Pozdrawiam

 

fotek nie mam a nie chce iśc w mróz do warsztatu. Ale to też K-125m. Sztywny tył a na baku grafika -taka spadająca gwiazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

my (ja i Rhotaxx) mamy mala kasie w malowaniu niebieskim i ow emblemat jest srebrny. poslugujac sie katalogiem, oraz tym co pozostalo na naszej k-125 projekt wyglada tak:

http://img144.imageshack.us/img144/3351/gwiazana4.gif

mniej jednak potrzebuje oryginalu.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my (ja i Rhotaxx) mamy mala kasie w malowaniu niebieskim i ow emblemat jest srebrny. poslugujac sie katalogiem, oraz tym co pozostalo na naszej k-125 projekt wyglada tak:

http://img144.imageshack.us/img144/3351/gwiazana4.gif

mniej jednak potrzebuje oryginalu.

 

Goska

 

U mnie grafika jest mocno podniszczona i dopiero po dłuższym przyjrzeniu widać ten napis k-125 w tle spadającej gwiazdy. Także projekt zgadza się prawie w 100% (może troche napis jest pod innym kątem co gwaizda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...